Gotham Dizisinden Joker’li Tanıtım Görseli Geldi

Gotham dizisinin final sezonu yaklaşırken, Cameron Monaghan’ın canlandıracağı Joker karakterinin görünüşü de yeni tanıtım görsellerinde ortaya çıktı.

Gotham dizisinin final sezonu yaklaşırken, Cameron Monaghan’ın canlandıracağı Joker karakterinin görünüşü de yeni tanıtım görsellerinde ortaya çıktı.

Cameron Monaghan’ın canlandıracağı Joker karakteri

Gotham dizisi, DC evreninin en gotik, en sıkıntılı şehirlerinden biri olan Gotham’da Batman‘in ortaya çıkmadan önceki zamanını konu alıyordu. Dizinin bu yıl final sezonu yayınlanacak. Final öncesinde paylaşılan tanıtım görselleri ise dizinin fanlarını heyecanlandıracak türden.

Dizide ilk görüldüğü andan itibaren Joker olacağından emin olduğumuz, Cameron Monaghan tarafından canlandırılan Jeremiah karakteri, yeni tanıtım görselinde kaderinde yatan sonla (ya da başlangıçla) karşılaşarak Joker’e dönüşüyor.

Dizide ilk görüldüğü andan itibaren Joker olacağından emin olduğumuz, Cameron Monaghan tarafından canlandırılan Jeremiah karakteri

Geçtiğimiz günlerde de Batman’in kostümü paylaşıldığında kara şövalyenin ilk kimin peşine düşeceği merak konusu olmuştu.

Daha önce karakter hakkında görseller paylaşılmış olsa da oyuncuyu kostümü ve makyajıyla ilk defa görmüş olduk. Genel olarak kendine has bir görüntüsü olsa da bu Joker’in hem Heath Ledger hem de Jack Nicholson’un versiyonlarından izler taşıdığı görülebiliyor.

Monaghan daha önce karakter hakkında attığı bir tweette, vahşi, korkutucu, kabuslara girecek bir Joker göreceğimize söz vermişti. Jared Leto’nun Joker’den ziyade Joker gibi bir şeye benzemekle suçlanan versiyonundan sonra bu görsel hayranları epey heyecanlandırdı.

Kaynak:   https://www.superherohype.com/tv/441865-gotham-reveals-cameron-monaghans-joker-in-new-promo

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows 10 Mobili Unutun, Windows 10 Kullanan Android Telefonlarla Tanışın

Tuttuğunuz Balığı Bir Daha Kaçırmamanızı Sağlayacak ‘Akıllı Makara’