Gotham Dizisinden Joker’li Tanıtım Görseli Geldi
 1. Anasayfa
 2. Genel

Gotham Dizisinden Joker’li Tanıtım Görseli Geldi

0

Gotham dizisinin final sezonu yaklaşırken, Cameron Monaghan’ın canlandıracağı Joker karakterinin görünüşü de yeni tanıtım görsellerinde ortaya çıktı.

Cameron Monaghan’ın canlandıracağı Joker karakteri

Gotham dizisi, DC evreninin en gotik, en sıkıntılı şehirlerinden biri olan Gotham’da Batman‘in ortaya çıkmadan önceki zamanını konu alıyordu. Dizinin bu yıl final sezonu yayınlanacak. Final öncesinde paylaşılan tanıtım görselleri ise dizinin fanlarını heyecanlandıracak türden.

Dizide ilk görüldüğü andan itibaren Joker olacağından emin olduğumuz, Cameron Monaghan tarafından canlandırılan Jeremiah karakteri, yeni tanıtım görselinde kaderinde yatan sonla (ya da başlangıçla) karşılaşarak Joker’e dönüşüyor.

Dizide ilk görüldüğü andan itibaren Joker olacağından emin olduğumuz, Cameron Monaghan tarafından canlandırılan Jeremiah karakteri

Geçtiğimiz günlerde de Batman’in kostümü paylaşıldığında kara şövalyenin ilk kimin peşine düşeceği merak konusu olmuştu.

Daha önce karakter hakkında görseller paylaşılmış olsa da oyuncuyu kostümü ve makyajıyla ilk defa görmüş olduk. Genel olarak kendine has bir görüntüsü olsa da bu Joker’in hem Heath Ledger hem de Jack Nicholson’un versiyonlarından izler taşıdığı görülebiliyor.

Monaghan daha önce karakter hakkında attığı bir tweette, vahşi, korkutucu, kabuslara girecek bir Joker göreceğimize söz vermişti. Jared Leto’nun Joker’den ziyade Joker gibi bir şeye benzemekle suçlanan versiyonundan sonra bu görsel hayranları epey heyecanlandırdı.

Kaynak:   https://www.superherohype.com/tv/441865-gotham-reveals-cameron-monaghans-joker-in-new-promo

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir