Google,Yeni Google Sites: Site içi katlanabilir “metin kutuları” ekleme’yi duyurdu
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google,Yeni Google Sites: Site içi katlanabilir “metin kutuları” ekleme’yi duyurdu

0

Google, Yeni Google Site, içine katlanabilir metin kutuları ekleyebileceğinizi, 5 Kasım 2019 tarihinde Google Suit Resmi blog’undan duyurdu.

Yeni Google Sites içine katlanabilir metin kutuları ekleme

 
Katlanır metin kutuları en alakalı bilgilere hızlı bir şekilde gezinme site izleyicileri sağlayan SSS veya Yardım Merkezi sayfalarında içerik gibi, metnin yoğunlaşma bölümlerini yardımcı olabilir.
"Google Sites in katlanabilir metin kutularını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım Merkezi'ni ziyaret edin."
 
Adnan Güney’in yorumu: 💬 Google Suit: Site içi katlanabilir “metin kutuları” ekleme makalesinde verdiği bağlantı maalesef, Google Sites in katlanabilir metin kutularını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım Merkezi’ni ziyaret edin. bu satırdaki makaleyi anlatan bölüm yerine, direk genek yardım analatım sayfasını açıyor. Geri bildirim bağlantısı olmadığından bilgi veremedim.

Google Sites in katlanabilir metin kutularını kullanma hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Yardım Merkezi‘ni ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap