Google’un Yeni Güvenlik Kontrolü ile çevrimiçi ortamda daha güvende olun
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google’un Yeni Güvenlik Kontrolü ile çevrimiçi ortamda daha güvende olun

0
 Google Hesabınızın güvenliğini daha sağlamlaştırmak amacıyla size kişiselleştirilmiş, özel öneriler sunmak için Güvenlik Kontrolü‘nü yeni sürüme geçirdi. Şimdi bu düzenli Güvenlik Kontrolünüzü yapmanın zamanı geldi.
Güvenlik durumunuzu incelemek için 2 dakikanızı ayırarak geleceği huzur ve güvenle kucaklayın.
ŞİMDİ DURUMUNUZU KONTROL EDİN

Güvenlik Kontrolü, Hesabınız’da (https://myaccount.google.com) giriş linkini kullanarak Hesabınızı tek bir yerden kontrol edin, koruyun ve güvenliğinizi sağlayın.

 Hesabım ile pek çok ayara ve araca hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bu ayarlar ve araçlar, verilerinizi teminat altına almanıza ve gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur, ayrıca Google hizmetlerinin sizin için daha iyi çalışmasını sağlayabilmek üzere bilgilerinizin nasıl kullanılacağına karar vermenize olanak tanır. 
Not: Güvenlik Kontrolü penceresinde iken merak ettiğiniz her bir satır hücreye tıklayıp ilgili konuya giderek sonuçlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
Google Güvenlik için Hemen Şimdi Başlayın
 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap