Google’ın Night Sight Özelliği, APK Aracılığıyla Bazı Telefonlara Aktarılabilecek
  1. Ana Sayfa

Google’ın Night Sight Özelliği, APK Aracılığıyla Bazı Telefonlara Aktarılabilecek

0

Kamera yazılımı konusunda alanının en başarılılarından olan Google‘ın kamera yazılımı bazı telefonlara aktarılabilecek.

Google ilk Pixel telefonunu satışa sunmasından bu yana her yıl, kamera konusunda neler yapabileceğini bize gösteriyor. Geliştiriciler sayesinde artık Google’ın kamera uygulamasının ne kadar başarılı olduğunu görmek için Pixel almak zorunda değilsiniz. Google’ın kamera uygulaması APK olarak bazı cihazlara aktarılabilecek. Hâlihazırda bazı cihazlar Pixel 3’ün kamerasını aldılar bile. Ancak elimize geçen en yeni haberler LG’den geldi.

Aktarılmış versiyonla Pixel 3’ün yazılımı LG V20 gibi telefonlarda kullanılabiliyor. Şu an için yazılımın çalıştığı cihazlar arasında LG V20, LG V30, LG V35 ve LG G6 bulunuyor. LG G7 ThinQ ve LG V40 ThinQ sahipleri de yazılımı telefonlarında denediler ancak yazılımın tutarsız davrandığı hakkında yorumlar mevcut. Yeni telefonlarda da yazılımın çalışması bekleniyor.
LG V30 Standart

LG V30 Yazılımlı Hali


LG V30 Standart

LG V30 Yazılımlı Hali

Fotoğraflara baktığımızda ciddi farkları görmek mümkün. Geliştiricilerin bu hareketiyle telefonlarımızdaki yazılımları değiştirerek kameralarımızın performanslarını artırabileceğiz gibi görünüyor.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2018/12/16/google-camera-with-night-sight-gets-ported-to-a-bunch-of-lg-phones/

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap