Google’dan Süper Yenilik Photoshop Uygulaması

Google’dan Süper Yenilik Photoshop Uygulaması Çok Yakında Geliyor.

İnternet dünyasının neredeyse %80 lik büyük dilimini elinde bulunduran Google’dan süper yenilik daha geliyor.Klasik tarzda fotoğraf düzenleme özelliğini yeterli görmeyen Google piyasada bulunan Adobe Photoshop’un hâkimiyetini kıracak gibi görünüyor.

İnternet kullanıcılarının giderek çok daha fazla tercih etmeye başladığı Photoshop uygulaması Google’ın bu alanda geri planda kalmasına sebep oluyordu. Bu ihtiyaç Google mühendislerinin dikkatini çekmiş olacak ki yeni uygulamayla piyasaya hayli iddialı bir fotoğraf düzenleyicisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Google photoshop uygulamasının çok yakında kullanıma sunulacağını belirten arama motoru devi, indirilmeden kullanılması bakımından bu alanda önemli bir ihtiyaca cevap verecek nitelikte. Piyasada bulunan tüm fotoğraf düzenleme programlarının oldukça yüksek yer kaplaması ve bilgisayarların hızını etkilemesi uygulamanın şimdiden çok yüksek bir kullanıcıya sahip olacağını gösteriyor.

Yeni Uygulamanın Google Fotoğraf Albümü İçerisinde Sunulacağı Düşünülüyor.

Uzun zamandır kullandığı Google fotograf albümü uygulamasının basit bir takım kırpma veya renk tonu ayarlamaları kullanıcıların resim düzenlemesine pekte imkân vermiyordu. Elinde bulundurduğu büyüklüğü ve hacmi ile dev şirket Google bu uygulamasını geliştirerek Adobe photoshop özelliklerini geri planda bırakacak gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde Google tarafından açıklanan özellik yine fotoğraf albümü uygulaması içerisinde yer alacak. Özellikle pürüzsüz bir resim elde etmeyi amaçlayan program sayesinde renk seçenekleri, piksel boyutu, istenilmeyen objelerin orijinal resim içerisinden çıkarılması veya birtakım ilaveler yapılabilmesine olanak sağlayacak.

Yazar gultasarim

Cum.unv.elektronık mezunu gultasarim.com kurucusu ve editörü ayrıca
Wordpress,Blogger,Tumblr,Google Sites,Sosyal Medya ,Seo alanlarda profesyonel çözümler üreticisi..

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google Chrome 62 Tarayıcı HTTP Protokollu Web Sitelerini Güvensiz Vurgulayacak

Web Tasarım Yapılandırma