Google’dan; Modernize edilmiş bir Google Sohbeti ile daha iyi iletişim kurun duyurusu
  1. Ana Sayfa
  2. Google Workspace,

Google’dan; Modernize edilmiş bir Google Sohbeti ile daha iyi iletişim kurun duyurusu

0

Google, geçen yılki Gmail için yeni bir görünüm ve Google Drive, Google Dokümanlar, Google E-Tablolar ve Google Slaytlar için yakın zamanda yenilenen arayüzlerin duyurulmasının ardından, Google Sohbet için daha tutarlı, gelişmiş bir görünüm ve his sunduklarını açıklamıştı.

 Bu güncelleme, Google’ın Materyal Tasarımı 3‘e dayanmaktadır ve güncellenmiş yazı tipi, renkler, düzenler, panel boyutlandırma ve daha fazlasını içerir. Özellikle, üst uygulama çubuğunda, solda gezinme, ana mesaj görünümü, kurulum oluştur, yeni konu düğmesi ve doğrudan mesajlar ve boşluklar içindeki iş parçacığı panelinde değişiklikleri fark edeceğinizi söylüyor.

Bu modernize edilmiş ürün deneyiminin işbirliğini artırdığını ve iş akışınızdaki görevleri daha kolay tamamlamanızı sağladığını umuyor.

Sizce de durum umulduğu gibi mi? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

 
Kaynak: https://workspaceupdates.googleblog.com/2023/04/communicate-better-modernized-google-chat.html 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap