Google’dan açıklama, Adsense: için Yeni Politika merkezi’ndeki sorunları önceliklendirin ve düzeltin
 1. Anasayfa
 2. Adsense

Google’dan açıklama, Adsense: için Yeni Politika merkezi’ndeki sorunları önceliklendirin ve düzeltin

0

Birkaç yıl önce, yayıncılara politika ihlallerini ve itirazlarını gözden geçirmek ve izlemek için tek ve merkezi bir merkez sağlamak üzere Reklam Yöneticisi, AdMob ve Adsense‘de Politika merkezi’ni kullanıma sunduk. 

 
Bu stok onların paraya ve politika uyumlu kalması gereken bilgileri sağlamak yardımcı olur.Bugünden itibaren Politika merkezimiz yepyeni bir görünüme kavuşuyor. Bu güncelleştirmenin bir parçası olarak, politika sorunlarından etkilenen reklam isteklerinin sayısını bildirme yeteneği ve sorunları daha iyi anlamanıza, önceliklendirmenize ve çözmenize yardımcı olmak için tasarlanmış gelişmiş filtreler gibi yeni özellikler sunuyoruz.

Ne değişiyor?

Geliştirilmiş hesap durumu özeti

Yeni ve geliştirilmiş hesap durumu özeti, “Düzeltilmesi gereken ” sorunların sayısını vurgulayarak, sorunları olan toplam site ve uygulama sayısına hızlı bir genel bakış sağlar.” Bu, yayıncıların dikkatlerini gerektiren konulara daha iyi öncelik vermelerine yardımcı olabilir. Hesap durumu özeti ayrıca, reklamların devre dışı bırakıldığı veya kısıtlandığı belirli bir sayfa için sunulan reklamlar üzerindeki etkiyi de gösterir.

Sağlam filtreleme

Politika Merkezinde çözülmeyi bekleyen güncel sorunları listeleyen sorun tablosuna daha sağlam filtreleme ve arama yetenekleri ekledik. Yayıncılar artık tabloları, belirli bir tarihte bildirilen ve “Düzeltilmesi gereken ” tüm sorunlar gibi tek veya birden çok sütun kullanarak filtreleyebilir.”Sorunların listesi, filtrelenmiş bir görünüm için CSV dosyası olarak da indirilebilir.

Kapsamlı sorun tablosu

Sitelerdeki ve uygulamalardaki sorunlar artık tek bir sorun tablosunun parçası olduğundan, Ad Manager yayıncıları envanterlerindeki sorunlar hakkında daha kapsamlı bir görüşe sahiptir. Ayrıca, yayıncıların her sorunun etkisini anlamalarına ve bunlara göre öncelik vermelerine yardımcı olmak için yeni bir toplu sütun (“Reklam istekleri — son 7 gün”) sunduk. Tam tablo artık sütuna göre sıralanabilir.

Politika merkezi’ndeki sorunların ekran görüntülerini etkinleştirmek de dahil olmak üzere sorunları daha hızlı çözmenize yardımcı olacak daha fazla değişiklik getiriyoruz. Bu, sorunun tam olarak nerede olduğunu belirlemenize yardımcı olur ve sorunu hızlı bir şekilde çözmeniz için bağlam sağlar.

Politika merkezi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Politika merkezi içindeki video serimize göz atın.

Kaynak:https://blog.google/products/adsense/prioritize-and-fix-issues-new-policy-center/?utm_source=adnanguney
.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir