Google’a “İlgili Konular” Yeniliği Geliyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google’a “İlgili Konular” Yeniliği Geliyor!

0

Google, arama sayfasında yakında yapacağı yenilikle bizlere daha çok “ilgili sonuç” gösterecek.

Google, Android ve Chrome ürünlerinin yanı sıra arama motorunu da haftalık bazda yenilikler ve faydalı fonksiyonlar ile sıkça yeniliyor. Şimdiki yenilik ise bir arama yaptığınızda merak ettiğiniz konu hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmanıza yardım edecek.

Bundan sonra Google aramalarınızda ilk site önerinizin altında birkaç konunun toparlandığını göreceksiniz. Örneğin; görselde de gördüğünüz gibi kuvars ve granit taşları arasındaki farkları araştırdığınızda Google, konuyu birçok yönden ele almanızı sağlayacak. Kuvars ve granit arasında maliyet, avantajlar, ağırlık, dayanıklılık karşılaştırmaları gibi birçok alt konuya ait cevaplara anında ulaşabilmek, Google arama motorunu rakipleri karşısında çok daha pratik yapacak birçok özelliğin arasına giriyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap