Google Workspace: Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020’den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Google Workspace’deki bilgilere göre Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020’den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Google Workspace'deki bilgilere göre Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020'den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Google Workspace‘deki bilgilere göre Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020‘den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Google, Mayıs 2020’de, Gmail ve diğer Google hizmetleriyle eşleşen modern bir deneyim sağlamak için yeni Google Grupları’nı başlattı. Eylül ayında, yeni Grupları tüm kullanıcılar için varsayılan deneyim haline getirdi, ancak tek tek kullanıcıların klasik Gruplar arayüzünü kullanmayı seçmelerine izin verdi. 

2 Kasım 2020‘den itibaren Hızlı Sürüm alanları için ve 9 Kasım 2020‘den itibaren Zamanlanmış Sürüm alanları için klasik Gruplar tamamen kapatılacaktır. Bu tarihten sonra eski sürümü kullanma seçeneği olmayacak (daha önce Ayarlar> Klasik Google Gruplarına Dön seçeneğinde ). Kuruluşunuzda halihazırda yeni Gruplar kullanan kullanıcılar bir değişiklik fark etmeyecek, ancak eski Grupları kullanmayı seçen kullanıcılar yeni arayüze taşınacak.

Google Workspace'deki bilgilere göre Yeni Gruplar, 2 Kasım 2020'den itibaren tek kullanıcı deneyimi olacak

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

“Büyük” sıfatı ile anılan Doğu Asya imzalı eserin Redmi 9A’ya epeyce emsal özellikler eşliğinde kullanıcının beğenisine sunulacağı belirtildi. Xiaomi, 9i’nin bilhassa fotoğraf çekimi konusunda yıldız bir model olacağının altını çizdi.

Xiaomi Redmi 9A’ya kardeş: Redmi 9i geliyor!

Microsoft, "başka şansınız olmadığı için" değil, gerçekten sevdiğiniz için Windows 10 kullanmanızı istiyor ve bunun için adımlar atıyor.

Windows 10’a Sadece İhtiyaç Duymayacak, Aynı Zamanda Seveceksiniz