1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google, Web Dokümanlar’da yeni Emoji tepkilerini sunuyor

Google, Web  Dokümanlar’da yeni Emoji tepkilerini sunuyor
0

Geri bildirim vermek ve almak, Google Dokümanlar’da önemli bir işbirlikçi iş akışıdır. Yeni emoji tepkileri özelliği, belge içeriği hakkındaki görüşlerinizi ifade etmek için yorumlara daha az resmi bir alternatif sunar.

Google, Dokümanlar’da aşağıdaki deneyimleri kullanıma sunuyor.

Emoji seti, kimliğinizi doğru bir şekilde yansıtacak seçeneklerle en son emoji setini yansıtan en son sürüme (Emoji 14.0) güncellendi.

Cinsiyete göre değiştirilebilir emojiler için cinsiyete göre nötr seçenekler
Emoji cilt tonu ve cinsiyet tercihleri her bir emoji Başlarken yöneticisine kaydedilir.

Bu özellik varsayılan olarak açık olacaktır ve kullanıcı tarafından devre dışı bırakılamaz. Dokümanlardaki yanıtlara erişmek için, herhangi bir mesajın veya mevcut bir çapanın üzerine gelin ve “Yanıt ekle” simgesine tıklayın. Ayrıca, emoji tercihleri Google Sohbet ile paylaşılır, böylece bir uygulamada ayarlanan tercihler diğerine yansıtılır. Her iki uygulama da seçici aracılığıyla emoji tercihlerini güncellemek için kullanılabilir.

 
 
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2022/04/new-emoji-reactions-in-google-docs-on.html.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap