Google Uygulamasının Android Sürümü, Yeni Bir Silme Özelliğine Kavuştu
 1. Anasayfa
 2. Android

Google Uygulamasının Android Sürümü, Yeni Bir Silme Özelliğine Kavuştu

0

Google’ın Android uygulaması, artık arama geçmişinizin son 15 dakikasını silmenize de izin verecek.

Google, nihayet arama geçmişinin son 15 dakikasını silme özelliğini Google Android uygulamasına da getiriyor. Özellik, geçtiğimiz temmuz ayında iOS’ta yayınlanmıştı.

 

Google sözcüsü Ned Adriance, The Verge’e yaptığı açıklamada, “Şu anda bu özelliği Android için Google uygulamasında kullanıma sunuyoruz ve önümüzdeki birkaç hafta içinde uygulamayı kullanan herkesin kullanımı için erişime açılmasını planlıyoruz” dedi.

Bu özelliğin Android uygulamasına gelmesi biraz zaman aldı. Zira Google, özelliği ilk olarak mayıs ayında Google I/O etkinliğinde duyurmuş ve akabinde temmuz ayında da Google’ın iOS platformu uygulamasında kullanıma sunmuştu.

Özelliğin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için Google’ın Android uygulamasını açın, profil resminize dokunun ve “Son 15 dakikayı sil” seçeneğini arayın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir