1. Ana Sayfa
  2. Android

Google Uygulamasının Android Sürümü, Yeni Bir Silme Özelliğine Kavuştu

Google Uygulamasının Android Sürümü, Yeni Bir Silme Özelliğine Kavuştu
0

Google’ın Android uygulaması, artık arama geçmişinizin son 15 dakikasını silmenize de izin verecek.

Google, nihayet arama geçmişinin son 15 dakikasını silme özelliğini Google Android uygulamasına da getiriyor. Özellik, geçtiğimiz temmuz ayında iOS’ta yayınlanmıştı.

 

Google sözcüsü Ned Adriance, The Verge’e yaptığı açıklamada, “Şu anda bu özelliği Android için Google uygulamasında kullanıma sunuyoruz ve önümüzdeki birkaç hafta içinde uygulamayı kullanan herkesin kullanımı için erişime açılmasını planlıyoruz” dedi.

Bu özelliğin Android uygulamasına gelmesi biraz zaman aldı. Zira Google, özelliği ilk olarak mayıs ayında Google I/O etkinliğinde duyurmuş ve akabinde temmuz ayında da Google’ın iOS platformu uygulamasında kullanıma sunmuştu.

Özelliğin cihazınıza ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek için Google’ın Android uygulamasını açın, profil resminize dokunun ve “Son 15 dakikayı sil” seçeneğini arayın.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap