Google Tilt Fırça Sanatı Programı

Google Tilt Fırça Sanatı programını Türkiye de sanırım duymayan çoktur. Sanatçılar tuvalini hayal gücü ile birleştirip geliştirdiklerinde inanılmayacak sanat eserleri yapabiliyorlar.

Google Tilt Fırça Sanatı tamamen bir sanal gerçeklik uygulaması üzerine kurulmuş. Üç boyutlu olarak gerçekleştirilen uygulama, boşlukta boya, yangın, yıldızlar ve gökkuşağı gibi fantastik malzemelerini kullanarak çizim yapmanızı sağlıyor.

Google Tilt Fırça Sanatını 60’dan fazla sanatçı birlikte çalışarak geliştiriyor. Program içinde çalışan grafiti sanatçıları, ressamları, illüstratörleri, grafik tasarımcıları, dansçıları, konsept sanatçıları, yaratıcı teknologları ve karikatüristleri, geniş bir disiplin ve fırçaları ile şaşırtıcı sanat eserleri yaratıyor.

 

Sizde fırça tuval sanatını seven veya merak edenlerden biri iseniz, hemen şimdi Google Tilt Fırça Sanatına bir fırça ile başlayıp kullanabilirsiniz.

Google Tilt Fırça Sanatı ile tanışın.

Google’un Resmi blog’undan inceleyin.

Tilt Brush Help, Eğme Fırçasıyla Başlayın

Google Tilt Fırça Sanatı tamamen bir sanal gerçeklik uygulama Videosu

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

WordPress Sorunları ve Çözümleri

Blogger Sidebar Wrapper Kod Nasıl Bulunur