Google Suite: Tamamen yenilenen Google Suite, Öğrenim Merkezine göz atın

Yenilenmiş bir G Suite Öğrenim Merkezi başlatılıyor. Tamamen yeniden tasarlanan bu site, aşağıdakileri içeren 300’den fazla kılavuz ve müşteri dostu geliştirmeler içeriyor:

28 Mayıs 2019 Google Apps ekibinden alınan bu resmi yayın, Google Apps müşterileri için yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında temel bilgiler sağlamakta olup, Yeni G Suite Öğrenim Merkezine göz atmanızı sağlamaktadır.


Yenilenmiş bir G Suite Öğrenim Merkezi başlatılıyor. Tamamen yeniden tasarlanan bu site, aşağıdakileri içeren 300’den fazla kılavuz ve müşteri dostu geliştirmeler içeriyor:

Duyurular sekmesi yeni ve güncellenmiş Öğrenim Merkezi kılavuzları listeleri ile.
“Gün 1” kontrol listesi yeni G Suite kullanıcılara yardımcı olmak için onların ilk gün başlayın.
Google Apps Öğrenim Merkezi’nde yardım ve eğitim içeriği bulmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş bir arama işlevi.
Yazdırmak ve PDF olarak kaydetmek veya Google Dokümanlar ve Slaytlar’da kişiselleştirmek için daha kolay kılavuzlar .

Nasıl başlanılacak

Yöneticiler ve son kullanıcılar: Yeni Google Apps Öğrenim Merkezi artık support.google.com/a/users adresinde bulunabilir, ancak yine de eski web adresini gsuite.google.com/learning-center’da kullanabilirsiniz.

Bu ilk lansman sadece İngilizce dil sitesi içindir. Önümüzdeki aylarda, yenilenen Öğrenim Merkezimizi Japonca, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca ve İtalyanca dillerinde yayınlayacağız. Ek diller takip edecek.

💬 Adnan Güney’in Notu: Açılan sayfalarda en altta dil seçenekleri mevcuttur. Ayrıca Chrome tarayıcınızın dil ayarlarını yapılandırdı iseniz, tarayıcınızda mevcut dil sizin dilinize dönüşecektir.

Yararlı Bağlantılar G Suite Öğrenim Merkezi

Resim kredi  & Kaynak: Google Suite

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Duo ile bir sonraki görüntülü görüşmenizde denemeniz için birkaç yeni özellik

Google, Veri Merkezi Kurmak İçin 670 Milyon Doları Gözden Çıkardı