Google Sohbet’te görüşmeleri sabitleyin
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Sohbet’te görüşmeleri sabitleyin

0
Gmail kullanıcıları artık Google Sohbet‘te görüşmeleri sabitleyebilir
Sabitlenmiş konuşmalara sol taraftaki gezinme menüsünden erişilebilir, bu da onları bulmalarını hızlı ve kolay hale getirir. Sabitlenmiş ileti dizilerinin sağındaki kırmızı nokta, okunmamış iletileri gösterir. Ek olarak, kullanıcılar bir odayı Odalar listesinin en üstüne sabitleyebilir.Artık Google Sohbet‘te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail’de Sohbet’te liste görünümünüzün en üstünde tutar. Sabitlenmiş konuşmalara sol taraftaki gezinme menüsünden erişebilir, bu da onları bulmalarını hızlı ve kolay hale getirir.

 
Artık Google Sohbet'te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail'de Sohbet'te liste görünümünüzün en üstünde tutar.
Artık Google Sohbet’te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail’de Sohbet’te liste görünümünüzün en üstünde tutar.
 

Yeni özellik, Hızlı Sürüm ve Zamanlanmış Sürüm alanlarında kullanıma sunuluyor ve Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard ve Enterprise Plus’ın yanı sıra G Suite Basic, Business, Education için de sunulacak , Enterprise for Education ve Nonprofits müşterileri.

Google Sohbet’te bir görüşme / Oda nasıl sabitlenir?

Google Sohbet veya Gmail‘de oturum açın
Sohbet veya Odalar‘ın altında bir konuşmanın üzerine gelin
Diğer‘e tıklayın (üç dikey nokta)
Sabitle veya Sabitlemeyi Kaldır‘ı seçin

Artık Google Sohbet‘te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail’deki Sohbet’te liste görünümünüzün en üstünde tutar. Sabitlenmiş görüşmelere sol taraftaki gezinme menüsünden erişebilir, bu da onları hızlı ve kolay hale getirir.

Gmail kullanıcıları artık Google Sohbet'te görüşmeleri sabitleyebilir

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir