Google Sohbet’te görüşmeleri sabitleyin

Gmail kullanıcıları artık Google Sohbet’te görüşmeleri sabitleyebilir

Gmail kullanıcıları artık Google Sohbet'te görüşmeleri sabitleyebilir
Gmail kullanıcıları artık Google Sohbet‘te görüşmeleri sabitleyebilir
Sabitlenmiş konuşmalara sol taraftaki gezinme menüsünden erişilebilir, bu da onları bulmalarını hızlı ve kolay hale getirir. Sabitlenmiş ileti dizilerinin sağındaki kırmızı nokta, okunmamış iletileri gösterir. Ek olarak, kullanıcılar bir odayı Odalar listesinin en üstüne sabitleyebilir.Artık Google Sohbet‘te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail’de Sohbet’te liste görünümünüzün en üstünde tutar. Sabitlenmiş konuşmalara sol taraftaki gezinme menüsünden erişebilir, bu da onları bulmalarını hızlı ve kolay hale getirir.

 
Artık Google Sohbet'te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail'de Sohbet'te liste görünümünüzün en üstünde tutar.
Artık Google Sohbet’te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail’de Sohbet’te liste görünümünüzün en üstünde tutar.
 

Yeni özellik, Hızlı Sürüm ve Zamanlanmış Sürüm alanlarında kullanıma sunuluyor ve Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard ve Enterprise Plus’ın yanı sıra G Suite Basic, Business, Education için de sunulacak , Enterprise for Education ve Nonprofits müşterileri.

Google Sohbet’te bir görüşme / Oda nasıl sabitlenir?

Google Sohbet veya Gmail‘de oturum açın
Sohbet veya Odalar‘ın altında bir konuşmanın üzerine gelin
Diğer‘e tıklayın (üç dikey nokta)
Sabitle veya Sabitlemeyi Kaldır‘ı seçin

Artık Google Sohbet‘te bir doğrudan mesajı veya bir odayı sabitleyebilirsiniz. Bu, söz konusu görüşmeyi Gmail’deki Sohbet’te liste görünümünüzün en üstünde tutar. Sabitlenmiş görüşmelere sol taraftaki gezinme menüsünden erişebilir, bu da onları hızlı ve kolay hale getirir.

Gmail kullanıcıları artık Google Sohbet'te görüşmeleri sabitleyebilir

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etkileyici Bir Özgeçmiş (CV) Hazırlamak İçin 5 Ücretsiz Platform

Etkileyici Bir Özgeçmiş (CV) Hazırlamak İçin 5 Platform

Web sitemde ben eklemediğim halde google_vinyet reklamı çıkıp duruyor. Bu reklam neyin nesidir? Google_vinyet reklam niye çıkar?

Web Sitenizde Adsense Reklamı Eklemediğiniz Halde Reklam mı Çıkıyor?