Google sohbet, Google takviminize göre grup sohbetlerini otomatik olarak önerir

Google, Daha önce Google Chat’in Google Takvim’deki toplantılarınıza göre otomatik olarak 1:1 sohbetler önereceğini duyurmuşdu. Artık birden fazla kişiyle tanıştığınızda grup sohbetleri için öneriler de alacaksınız.

Google, Daha önce Google Chat'in Google Takvim'deki toplantılarınıza göre otomatik olarak 1:1 sohbetler önereceğini duyurmuşdu. Artık birden fazla kişiyle tanıştığınızda grup sohbetleri için öneriler de alacaksınız.

Google, Daha önce Google Chat’in Google Takvim’deki toplantılarınıza göre otomatik olarak 1:1 sohbetler önereceğini duyurmuşdu. Artık birden fazla kişiyle tanıştığınızda grup sohbetleri için öneriler de alacaksınız.

 

Bu özelliği genişletmenin, bilgi ve dosyaları paylaşmanıza ve Takvim toplantılarında ve sohbette iletişimi kolaylaştırmanıza daha fazla olanak sağlayacağını umuyor.


1: 1 sohbet önerilerinde olduğu gibi, Google Sohbet‘teki “sohbet” bölümünün en üstünde önerilen konuşma kısayolunu ve hem mobil hem de web‘de ‘Gmail‘de Sohbet Et’ seçeneğini göreceksiniz. Sohbet, 1:1 toplantısından on dakika önce ve toplantı sona erdikten on dakika sonra görünür olacaktır.
 
Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/06/google-chat-will-automatically-suggest.html.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Kullanıcılar tarafından çok büyük tepki alan Microsoft, Windows 11'in sistem gereksinimi listesinde bulunmayan 1.nesil Ryzen ve 7.nesil Intel işlemcileri test edeceğini açıkladı.

Microsoft’tan, Windows 11 işlemci desteği konusunda geri adım

Linkedln'de işin içinden çıkılamayacak boyutta bir veri ihlali yaşandığı açığa çıktı. Hackerlar, platformu kullanan 700 milyondan fazla kullanıcının verisini çaldı. Platformun toplam kullanıcı sayısı ise 756 milyon civarında...

Linkedln’de Ağır Bilanço: 700 Milyondan Fazla Kullanıcının Verileri Çalındı