Google Sites’ta metin stilini ve görünümünü özelleştirin

Google, Artık Google Sites’ta bir metin kutusuna yazarken metin boyutunu, rengini, yazı tipini, aralığı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

Google, Artık Google Sites'ta bir metin kutusuna yazarken metin boyutunu, rengini, yazı tipini, aralığı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

Google, Artık Google Sites‘ta bir metin kutusuna yazarken metin boyutunu, rengini, yazı tipini, aralığı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz. 

Bu, tek tek kelimelerin, paragrafların, sayfaların ve bölümlerin nasıl göründüğü üzerindeki kontrolü önemli ölçüde genişletir. Bunun, sitenizi tam istediğiniz gibi görünmesine ve hissetmesine yardımcı olacağını söylüyor.Ayrıca, 2021‘de, sitenizin tamamında yazı tiplerini, renkleri ve stilleri kolayca ayarlamanıza olanak tanıyan temalar oluşturma yeteneği ekleyeceğiz. Kullanılabilir olduğunda Google Workspace Updates blogundan duyuracak.

Google Workspace Essentials, Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard ve Enterprise Plus’ın yanı sıra G Suite Basic, Business, Education, Enterprise for Education ve Nonprofits müşterileri tarafından kullanılabilir

Google, Artık Google Sites'ta bir metin kutusuna yazarken metin boyutunu, rengini, yazı tipini, aralığı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.
kaynak: https://workspaceupdates.googleblog.com/2020/12/customize-text-style-and-appearance-in.html?utm_source=adnanguney
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bir çalışma, halihazırda kullanmakta olduğumuz fiber optik kabloların yerine içi hava dolu boş tüpler kullanmayı öneriyor.

Yeni içi boş optik fiberler, günümüzün cam optik fiberlerinin yerini alacak mı?

OS için Google Drive, Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar uygulamalarındaki yorumlar ve işlem öğeleri için kullanıcı arayüzü güncelleniyor.

Google Drive, Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar için daha fazla cihazda kullanıma sunulan yeni yorum arayüzü