Google Play Pass kullanıma açıldı!
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Play Pass kullanıma açıldı!

0

Android kullanıcıları için Google Play Pass kullanıma açıldı. Apple Arcade‘nin rakibi olan Google Play Pass ile kullanıcılar reklamsız ve tam sürüm olarak uygulamalara erişim sağlayabilecek.

Google’un bir süredir yayınlaması beklenen Google Play Pass nihayet kullanıma açıldı. Apple Arcade’nin rakibi olacağı öne sürülen Google Play Pass’ın kullanıcılara neler vadettiği de ortaya çıkmış oldu. Google Play Pass’ın özellikleri Pek çok sosyal mecranın abonelik uygulamasını başlatmasıyla birlikte Google ve Apple da abonelik için harekete geçti. Apple kısa bir süre önce Arcade aboneliklerini yürürlüğe koymuştu.

Şimdilerdeyse Google Play Pass sistemi şuan için yalnızca Amerika’da kullanıma açıldı. Aylık 4.99 dolar ödemeyle satın alınabilen Apple Arcade ile oyunlara ve uygulamalara hem reklamsız hem de tam sürüm olarak erişim sağlanabiliyor. İlk 12 aylık kullanımda 1.99 dolarlık özel bir fiyat seçeneğine sahip Google Play Pass 10 günlük ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.


Aile desteği verildi 6 üyeye kadar aile desteği açılan Play Pass sistemiyle Stardew Valley, Risk Terraria, Monument Valley, Star Wars: Knight of the Old Republic, Reigns: Game of Thrones, Titan Quest ve Wayward Souls gibi oyunları birlikte getirmekte. Google Play Pass’ın Türkiye’de ne zaman erişime açılacağı ise henüz duyurulmadı.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir