1. Ana Sayfa
  2. Android

Google Pixel 4 XL görünümü böyle olacak!

Google Pixel 4 XL  görünümü böyle olacak!
0

Pixel serisi ile büyük beğeni toplayan Google, bu yıl Pixel ailesine yeni bir üye ekleyecek. Her yıl olduğu gibi normal ve XL modellerini tanıtacak olan Google, şimdiden yeni Pixel modellerinin sızdırılmasını engelleyemedi. 
Sızdırılan Google Pixel 4 XL‘in tasarım çizimleri telefonun görünümünü gözler önüne seriyor.

google’ın yeni amiral gemisi modeli Pixel 4 XLSamsung’un Galaxy S10 Plus modelinde olduğu gibi çift ön kamera ile gelecek. Bu ön kameralar nokta şeklinde telefona konumlandırılacak. Yani telefonda çentik bulunmayacak.

Google, uzun bir süredir tek kamera kurulumu ve yazılım ile portre efekti uygulayabiliyordu. Ancak internet devi Pixel 4 XL ile tek kamera kurulumundan vazgeçip, çift arka kamera kurulumuna yer verecek.  iPhone Xs serisinden daha iyi fotoğraf çekecek olan Pixel 4 XL, donanım bölümünde de oldukça iddialı olacak.

Pixel 4 XL modelinde bu yılın amiral gemisi modellerinde görmeye alışkın olduğumuz Qualcomm’un Snapdragon 855yonga seti yer alacak. RAM tarafında ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama biriminin Pixel 4 XL’de yer alması bekleniyor.

Kaynak:  https://www.cnnturk.com/teknoloji/google-pixel-4-xl-boyle-gorunecek

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap