Google, PayPal ile Anlaşarak Google Pay’de Ödeme Kolaylığına Gitti
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Google, PayPal ile Anlaşarak Google Pay’de Ödeme Kolaylığına Gitti

0

Google, online alışverişlerde daha fazla seçenek sunmak için PayPal ile ortaklıklarını genişlettiklerini duyurdu.

Google’ın duyurusunu yaptığı ortaklık genişlemesiyle beraber gelecek haftadan itibaren Google Pay, müşterilerin PayPal hesaplarını Google Pay‘a bağlayabildiği 24 ülkenin tamamında PayPal entegrasyonundan faydalanabilecek hale gelecek.

PayPal‘ı Google Pay entegrasyonunda bir ödeme yöntemi olarak aktive eden satıcılar, tüketicilerin web sitelerinde veya uygulamalarında sıkıntısız ve kesintisiz bir biçimde ödemeyi tamamlamalarına olanak tanımış olacaklar.
 
Daha basitçe anlatacak olursak, kullanıcılar artık bir kere PayPal hesaplarını bağladıktan sonra Google Pay’de tekrar PayPal oturumu açmak zorunda kalmayacaklar.

Yeni seçenekle birlikte, müşteriler ödeme sırasında Google Pay’i seçerek banka kartları, kredi kartları, PayPal hesapları ve daha fazla hesap arasında geçiş yapabilecekler.

Google Pay’de PayPal entegrasyonunu etkinleştirmek, belirli işlemlerde satıcıyı korumasının yanı sıra minimum sayıda işlem yapılmasını da sağlıyor.

Kaynak: https://www.phonearena.com/news/Google-Pay-PayPal-integration_id117022

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap