Google One tarafından VPN İos’a geliyor
 1. Anasayfa
 2. Android

Google One tarafından VPN İos’a geliyor

0

 Bugün VPN’i iOS cihazlarına yaymaya başlıyoruz. Android’e benzer şekilde VPN, ios’taki Google One uygulaması aracılığıyla Premium planlarda (2 TB ve üstü) Google One üyelerine sunulacak. 

 

Google, ABD’de Android için Google One tarafından VPN’i başlattığında, telefonunuz için ekstra bir çevrimiçi koruma katmanı ve bağlantınızın daha güvenli olduğuna dair gönül rahatlığı sağlamak istedi. Bugün, daha fazla kişiye koruma sağlamaya yardımcı olan ve kullanımı daha da kolaylaştıran vpn’deki en son güncellemeleri paylaşıyor.

iOS kullanıcılarına ve diğer ülkelere gönül rahatlığı ile kullanabilir.

Bugün VPN’i iOS cihazlarına yaymaya başlıyoruz. Android’e benzer şekilde VPN, ios’taki Google One uygulaması aracılığıyla Premium planlarda (2 TB ve üstü) Google One üyelerine sunulacak. 

 

Ayrıca, üyeler planlarını ve vpn’lerini hiçbir ek ücret ödemeden en fazla beş aile üyesiyle paylaşabilir, böylece bir Android veya iOS telefonu kullanıp kullanmadıklarına bakılmaksızın hepsi vpn’yi kullanabilir.

 

Ayrıca yakın zamanda VPN‘i 10 ülkede daha genişletildi: Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İzlanda, İrlanda, Hollanda, Norveç, İsveç ve İsviçre. Ve zamanla daha fazla ülkeye genişleyeceğiz.

Google Bir VPN bile kullanımını kolaylaştırma

Android için VPN’e kullanımı daha da kolaylaştıran özellikler de eklediğimizi görmüş olabilirsiniz:

 • Güvenli Bağlantıyı Kes: İnterneti yalnızca VPN etkinleştirildiğinde kullanın.
 • Uygulama Atlaması: Belirli uygulamaların VPN yerine standart bir bağlantı kullanmasına izin verin.
 • Erteleme: Vpn’yi geçici olarak kapatın.

Google, Gizlilik ve güvenlik her zaman yaptığımız her şeyin özüdür. Bizim sistemlerine sahip gelişmiş güvenlik yerleşik yardımcı olun kimse kullandığı VPN kravat online aktivite için sizin kimlik. Müşteri kütüphanelerimiz de açık kaynaklıdır ve uçtan uca sistemlerimiz bağımsız olarak denetlenmiştir. Vpn’imiz Internet of Secure Things Alliance’ın (ıoXt) tam sertifikasına sahiptir ve Ioxt’nin güvenlik ilkelerinin sekizini de geçmiştir.

Verilerinizin güvende olduğunu bilmeniz için Premium planlarımıza daha fazla güvenlik özelliği ve avantajı eklemeye devam edeceğiz. Henüz üye değilseniz, 2 tb’lık bir Google One planına kaydolabilirsiniz.

Google Store ödülleri, Google Store’dan yapılan donanım satın alımlarında size Mağaza kredisi verir. Bu yalnızca ABD, Kanada, Avustralya, Almanya ve Birleşik Krallık’ta kullanılabilir. Profesyonel Oturumlar, ilk gelen, ilk hizmet esasına göre sınırlı randevulara sahiptir. Google Fotoğraflar düzenleme özellikleri yalnızca Android 8.0 veya iOS 14.0 ve üstünü çalıştıran en az 3 GB RAM’e sahip cihazlarda kullanılabilir

Google One planları ve avantajları hakkında daha fazla bilgiyi şu adresten edinebilirsiniz one.google.com/about.

Kaynak:https://blog.google/products/google-one/vpn-by-google-one-ios/?utm_source=adnanguney&utm_medium=email.

 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir