Google One Sistemi Başlıyor

Tweetle

Google Drive kullanıcıları  Google One hizmetine geçişe başladı. Gelen bilgilendirme maili sonrasında Google One kullanımınız resmi olarak başlayacak. Google Drive’ı yeniden isimlendirilen bulut depolama çözümü Google One ülkemizde de geçişe başladı. Google Drive kullanıcıları gelen bilgilendirme maili ile birlikte geçişini tamamlayarak yeni sisteme adı altında depolama çözümlerini kullanmaya başlayacaklar.
Google One Depolama Alanları ve Fiyatlar
Google One hizmeti 100GB kapasiteden 30TB kapasiteye kadar seçenekler sunuyor.
100GB kapasite aylık 5.79TL,
200GB kapasite aylık 11.59TL,
2TB kapasite aylık 28.99TL,
10TB kapasite aylık 289.99TL,
20TB kapasite aylık 579.99TL,
30TB kapasite ise aylık 869.99TL şeklinde fiyatlandırılacak.
Google Drive üzerinde ücretli kullanıcılar ödediği aylık rakama göre uygun kapasiteye transfer edilecekler. Örneğin 28.99TL ile aylık 1TB kapasiteniz varsa yeni hizmette 2TB kapasiteye geçiş yapacaksınız.
Google One kullanıcıları ayrıca 5 kişiye kadar aile paylaşımı, Google hizmetlerinde uzman yardımı, Google Search üzerinden seçilen otellerde kampanyalar, Google Play kredileri gibi avantajlara da sahip olacak. Hali hazırda geçiş esnasında 15TL Google Play kredisi de hediye ediliyor.

Yazar Fatih Körpe

1984 İzmit'te doğdu Konya Selçuk Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi mezunu. Network Dizayn kurucusu ve editörü. Server altyapısını kuran ve düzenleyen kişi. Gerçek bir teknoloji bağımlısı olan Fatih, ayrıca oyun dünyası ve film sektörüne de ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avast 2019 Free Antivirus siber güvenlik yazılımı Sizin kullanımınızı bekliyor!

Dondurma tüketimi için ezber bozacak çıkış: Kışın hasta olduğunuzda yiyin