Google Meet’ta mizanpajlardaki geliştirmeler
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Meet’ta mizanpajlardaki geliştirmeler

0
Google, Meet Toplantılarınızda kimi ve neyi görmeniz gerektiğini daha iyi görebilmeniz için Meet‘ta bazı değişiklikler yapıyor. Bu iyileştirmelerin uzak toplantıların kendilerini yüz yüze toplantılar gibi hissetmelerine yardımcı olacağını düşünüyor.

Sunumlarla döşenmiş görünüm

Google, çalışanları son zamanlarda Meet, kiremitli düzenini açıklamışdı. Toplantıda diğer 16 katılımcıya kadar görebilirsiniz. Şimdi bir kişi sunum yaparken bile diğer katılımcıları görmenizi sağlamak için bu düzende iyileştirmeler yapıyoruz. Sunumlar, en aktif katılımcılar yan veya altta olacak şekilde büyük bir döşemede görünür.

Yeni bir düzen seçtiğinizde, bu düzen otomatik olarak tercih ettiğiniz düzen olarak kaydedilir. Bu, siz yeni bir toplantı seçinceye kadar gelecekteki toplantılarınız için otomatik olarak uygulanacağı anlamına gelir.

Ek kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri

Ekranınızdaki alanı daha iyi kullanmak için toplantı arayüzünde bazı küçük iyileştirmeler yaptık.
Bu özellik artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap