Google Meet’ta mizanpajlardaki geliştirmeler

Google, Meet Toplantılarınızda kimi ve neyi görmeniz gerektiğini daha iyi görebilmeniz için Meet’ta bazı değişiklikler yapıyor.

Google, Meet Toplantılarınızda kimi ve neyi görmeniz gerektiğini daha iyi görebilmeniz için Meet'ta bazı değişiklikler yapıyor.
Google, Meet Toplantılarınızda kimi ve neyi görmeniz gerektiğini daha iyi görebilmeniz için Meet‘ta bazı değişiklikler yapıyor. Bu iyileştirmelerin uzak toplantıların kendilerini yüz yüze toplantılar gibi hissetmelerine yardımcı olacağını düşünüyor.

Sunumlarla döşenmiş görünüm

Google, çalışanları son zamanlarda Meet, kiremitli düzenini açıklamışdı. Toplantıda diğer 16 katılımcıya kadar görebilirsiniz. Şimdi bir kişi sunum yaparken bile diğer katılımcıları görmenizi sağlamak için bu düzende iyileştirmeler yapıyoruz. Sunumlar, en aktif katılımcılar yan veya altta olacak şekilde büyük bir döşemede görünür.

Yeni bir düzen seçtiğinizde, bu düzen otomatik olarak tercih ettiğiniz düzen olarak kaydedilir. Bu, siz yeni bir toplantı seçinceye kadar gelecekteki toplantılarınız için otomatik olarak uygulanacağı anlamına gelir.

Ek kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri

Ekranınızdaki alanı daha iyi kullanmak için toplantı arayüzünde bazı küçük iyileştirmeler yaptık.
Bu özellik artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google, Takvim etkinliklerini doğrudan Gmail ve Google Dokümanlar'dan düzenleme

Google Gmail ve Dokümanlar’da Takvim Etkinliklerini artık Düzenleyebilirsiniz

Netflix Dizisi Dark’ın Final Sezonu İçin Heyecanı Doruklara Çıkaran Son Fragman Yayınlandı

Dark Final Sezonu Yayın Tarihi ve Fragman [İzle]