Google Meet Hızlı erişimini Google Takvim’den açma veya kapatma

Google Workspace for Education ve Enterprise for Education alanlarındaki toplantı düzenleyenler, artık Google Takvim’deki etkinlikten bir toplantı için Hızlı erişimi açabilir veya kapatabilir.

Google Workspace for Education ve Enterprise for Education alanlarındaki toplantı düzenleyenler, artık Google Takvim'deki etkinlikten bir toplantı için Hızlı erişimi açabilir veya kapatabilir.

Google Workspace for Education ve Enterprise for Education alanlarındaki toplantı düzenleyenler, artık Google Takvim‘deki etkinlikten bir toplantı için Hızlı erişimi açabilir veya kapatabilir.

Hızlı erişim ayarı katılımcılar video toplantıya katılmak isteyebilir gerekiyorsa organizatörleri kontrol etmenize yardımcı olur. Takvim etkinliklerine kontroller ekleyerek, düzenleyenler ayarı toplantıdan önce uygun şekilde yapılandırabilir. Önceden, ayar yalnızca toplantı sırasında Toplantı Sahibi kontrolleri menüsü aracılığıyla kontrol edilebiliyordu.

Gecen hafta şöyle  açıklandı, hızlı erişim ayarı artık yinelenen toplantılar için “yapışkan” dir. Bu, ayarı değiştirirseniz (Google Takvim aracılığıyla toplantıdan önce veya çağrı içi ayarlarla toplantı sırasında) aynı toplantı kodunu kullanan gelecekteki toplantılar için kaydedilecektir.

Google Takvim‘de etkinlikten hızlı erişimi kontrol edin.

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Samsung Mobil Kullanıcıları, İnternet 13.0 tarayıcısına gelen yeni gizlilik ve güvenlik özellikleri sayesinde internette gönül rahatlığıyla gezinebilecek.

Samsung’un İnternet Tarayıcısı Yepyeni Özelliklerle Güncellendi!

Google, Google Meet'teki canlı altyazıları Fransızca, Almanca, Portekizce ve İspanyolca (İspanya ve Latin Amerika) konuşanlara genişletiyor.

Google Meet’te canlı altyazılar için ek dil desteği