1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Meet Hızlı erişimini Google Takvim’den açma veya kapatma

Google Meet Hızlı erişimini Google Takvim’den açma veya kapatma
0

Google Workspace for Education ve Enterprise for Education alanlarındaki toplantı düzenleyenler, artık Google Takvim‘deki etkinlikten bir toplantı için Hızlı erişimi açabilir veya kapatabilir.

Hızlı erişim ayarı katılımcılar video toplantıya katılmak isteyebilir gerekiyorsa organizatörleri kontrol etmenize yardımcı olur. Takvim etkinliklerine kontroller ekleyerek, düzenleyenler ayarı toplantıdan önce uygun şekilde yapılandırabilir. Önceden, ayar yalnızca toplantı sırasında Toplantı Sahibi kontrolleri menüsü aracılığıyla kontrol edilebiliyordu.

Gecen hafta şöyle  açıklandı, hızlı erişim ayarı artık yinelenen toplantılar için “yapışkan” dir. Bu, ayarı değiştirirseniz (Google Takvim aracılığıyla toplantıdan önce veya çağrı içi ayarlarla toplantı sırasında) aynı toplantı kodunu kullanan gelecekteki toplantılar için kaydedilecektir.

Google Takvim‘de etkinlikten hızlı erişimi kontrol edin.

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap