Google Meet daha fazla Çalışma Alanı için artık kullanılabilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Meet daha fazla Çalışma Alanı için artık kullanılabilir

0
Google Meet katılım raporları artık daha fazla Çalışma Alanı katmanı için kullanılabilir


Google Meet katılım raporları artık daha fazla Çalışma Alanı katmanı için kullanılabilir

Eylül ayında eğitim kullanıcılarına geldikten sonra , Google Meet katılım raporları artık daha fazla analiz ve ek özellik ile kurumsal müşterilere sunuluyor.

Katılım raporları, katılımcının adını, e-postasını ve görüşmede bulundukları süreyi içerir. Bir toplantının sonunda oluşturulan ve e-postayla gönderilen bu e-tablolar, artık bir oturum boyunca toplam sayımı ve izleyicilerin grafiğini belirleyen canlı akış verilerini ekliyor.

Benzer şekilde, yayın yaparken toplantı sahipleri ve katılımcılar sol üst köşede canlı bir sayı göreceklerdir. Eklenen bu bilgiler yalnızca masaüstü web’den Meet kullanılırken gösterilir ve son görüntüleyenler tarafından görülemez.

Çalışma alanı yöneticileri, hangi kuruluş birimlerinin katılım izlemeyi etkinleştirmesine izin verileceğini de kontrol edebilir. Aksi takdirde varsayılan olarak etkinleştirilirler ve önceden toplantı içi ayarlardan veya Takvim etkinliği aracılığıyla oluşturulabilirler.


Son olarak Google, Enterprise for Education müşterilerinin ötesinde Meet katılım raporlarının kullanılabilirliğini diğer Workspace katmanlarına genişletiyor: Essentials, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard ve Enterprise Plus.

Workspace Business Starter, Business Standard, G Suite Basic, Business, Education veya Nonprofits müşterileri için mevcut değildir.


Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap