1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Lens’te stil fikirleriyle kıyafetlerden ilham alın

Google Lens’te stil fikirleriyle kıyafetlerden ilham alın
+ - 0

Google, İster vitrin alışverişinde olun, ister telefonunuzda yeni kıyafetler arayın, ne istediğinizi tanımlamak kolaydır, ancak onu nasıl giyeceğinizi bulmak her zaman kolay değildir. Google Lens’in yardım edebileceği yer burasıdır. Giysiler ve ev dekorları için benzer öğelerin önerilerini almak için Lens‘i zaten kullanabilirsiniz ve bugün ABD’de web’de size ilham vermek için “stil fikirleri” adı verilen yeni bir özellik ekliyor.

Bu nedenle, sosyal medyada sevdiğiniz bir leopar baskı eteği görürseniz, diğer kişilerin nasıl benzer göründüğünü görmek için bir ekran görüntüsü alın ve Google Foto’da Lens’i kullanın. Bir mağazada gözünüze çarpan bir kışlık palto görün, ancak onu nasıl sallayacağınız konusunda ilham almanız mı gerekiyor? Sadece Lens‘i açın ve kameranızı doğrultun.

Stil fikirleri size zaten sahip olduğunuz kıyafetlere stil vermenin yeni yollarını da gösterebilir. Bir yıl içinde almadığınız o eski süvetere yeni bir hayat verin; başkalarının nasıl benzerini giydiğini ve ona uygun parçaları nasıl bulduğunu görmek için Lens’i işaretleyin.
Hava değiştikçe, Lens’teki stil fikirleriyle gardırobunuzu hazırlayın.

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap