Google Haritalardan bir yenilik daha
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Google Haritalardan bir yenilik daha

+ - 0

Google Haritalar uygulaması için yeni bir özellik ortaya çıkmış durumda. Android için Haritaların beta kodlarındaki yeniliğin detaylarını makaleden okuyabilirsiniz.
Google Haritalar ile batarya süresi paylaşımını gündeme taşıyor!
Halen test aşamasında olan bu özellik ile bundan sonra konumunuz dışında batarya süresi paylaşımını da gerçekleştirebileceksiniz. Tabii ki bu oran belirli bir aralık eşiğinde olacak. 

herkesinde bildiği gibi şarj durumu zaman diliminde değişebiliyor. Bu özellik sayesinde örneğin, beklediğiniz bir arkadaşınızın gece vakti geç saatlerde eve ne kadar yaklaştığını ve şarjının bitip bitmediğini öğrenebileceksiniz.

Haritalara eklenecek kod ile ayrıca, toplu taşıma kullanımında belirli bir durağa ulaşacağınız kesin zamanı öğrenerek bunu arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz bir özelliği de görüp arkadaşınız ile paylaşarak bilgi geçebileceksiniz. Tüm bunlara ek olarak, uygulama için oluşturulan kısayollar da gelecek.

Yine beklemede kalıp, güncellemeler ile bu detayların ne zaman sunulacağını bekleyeceğiz. Diğer önemli bir konuda, şirketin konum paylaşımı konusunda kullanıcılarına çok daha fazlasını sunmak istediklerini sizlerle paylaşmak isterim.
Haritalar uygulamasından memnun musunuz? Sizde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap