Google Haritalar’da Konum Paylaştığınız Kişi Şarj Oranınızı Görebilecek
  1. Ana Sayfa

Google Haritalar’da Konum Paylaştığınız Kişi Şarj Oranınızı Görebilecek

0

Google’ın senelerdir küçük ama etkili dokunuşlarla geliştirdiği harita uygulaması, oldukça güzel bir özelliğe daha kavuşmuş oldu.

Google, genel politikaları gereği uygulamalarında ve hizmetlerinde ‘devasa’ yenilikler yapmıyor. Küçük tasarım değişiklikleri, yeni özellikler derken uygulamayı daha stabil ve kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor. Bu güne kadar stratejisinde başarılı olan Google, Haritalar için de benzer bir taktikle ilerliyor.


Google Haritalar’a son gelen özellikle konumunuzu paylaştığınız kişi, tam o anda yüzde kaç şarjı olduğunu görebilecek. Android Police tarafından sene başlarında keşfedilen ve bir süredir test aşamasında olan özellik, beta sürümlerde karşımıza çıkmıştı. Görünen o ki Google yaptığı testlerden memnun ve özelliği herkese açmış durumda.

Son iletisim kurduğunuz kişinin, size bir anda ulaşamaz olmasıyla endişenmesine engel olabileceğiniz bu hoş ama etkili özellik, hem iOS hem de Android kullanıcılarının emrine amade.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap