Google Haritalar’da Konum Paylaştığınız Kişi Şarj Oranınızı Görebilecek
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Haritalar’da Konum Paylaştığınız Kişi Şarj Oranınızı Görebilecek

0

Google’ın senelerdir küçük ama etkili dokunuşlarla geliştirdiği harita uygulaması, oldukça güzel bir özelliğe daha kavuşmuş oldu.

Google, genel politikaları gereği uygulamalarında ve hizmetlerinde ‘devasa’ yenilikler yapmıyor. Küçük tasarım değişiklikleri, yeni özellikler derken uygulamayı daha stabil ve kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor. Bu güne kadar stratejisinde başarılı olan Google, Haritalar için de benzer bir taktikle ilerliyor.


Google Haritalar’a son gelen özellikle konumunuzu paylaştığınız kişi, tam o anda yüzde kaç şarjı olduğunu görebilecek. Android Police tarafından sene başlarında keşfedilen ve bir süredir test aşamasında olan özellik, beta sürümlerde karşımıza çıkmıştı. Görünen o ki Google yaptığı testlerden memnun ve özelliği herkese açmış durumda.

Son iletisim kurduğunuz kişinin, size bir anda ulaşamaz olmasıyla endişenmesine engel olabileceğiniz bu hoş ama etkili özellik, hem iOS hem de Android kullanıcılarının emrine amade.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir