Google haritada Sssnakes
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google haritada Sssnakes

+ - 0

Google Haritalar yaya, araba, tren ve bisikletle nasıl dolaşabileceğinizi gösterir ve şimdi hedefinize de gidebilirsiniz. 

Google Haritalar yaya, araba, tren ve bisikletle nasıl dolaşabileceğinizi gösterir ve şimdi hedefinize de gidebilirsiniz.

Bugünden itibaren, Google Haritalar‘dan Kahire, Londra, San Francisco, São Paulo, Sidney ve Tokyo da dahil olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerinde yılan oyununda bir bükülme oynayabilirsiniz. 
Oynamaya başlamak için, basitçe Google Haritalar uygulamasını açınsol üst köşedeki menü simgesine dokunun, ardından günlük 90‘lı nostalji dozunuzu almak için “Çocuk Yılanı” nı seçin (erkek grupları, bel çantası ve tokat bilezikleri dahil değildir).

Bir şehri seçtikten sonra, treninizin dünyayı dolaştığı kadar çok yolcu toplamaya başlayın – Giza’nın Büyük Sfenksinden Big Ben’den Eyfel Kulesi’ne kadar her yerde durun. Fakat haritadan kaçmadığınızdan (veya kendi kendinize) emin olun!
Google Haritalar’daki Yılan bugün Android ve iOS’ta dünya çapında yayılmaya başlar ve uygulamada yaklaşık bir hafta boyunca canlı kalacaktır. Yılan bağımlılığı mı bekleniyor? Bizde. Nisan ayının sona ermesinden uzun süre sonra oynamaya devam etmek için bağımsız siteye gidin. 

Kaynak:  https://www.blog.google/products/maps/sssnakes-map/

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap