Google Hangouts Sohbetinde emojis ile tepki verin
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Hangouts Sohbetinde emojis ile tepki verin

0

Artık herhangi bir Hangouts Sohbet mesajına yanıt vermek için emoji tepkilerini kullanabilirsiniz. Tepkiler, destek, mizah veya empati göstermek için herhangi bir mesaja hızlı ve yaratıcı bir şekilde tepki vermenizi sağlar. 

 Örneğin, iyi haberleri kutlamak, bir isteği kabul etmek, hızlı anket yapmak ve daha fazlasını yapmak için bunları kullanabilirsiniz.
İşyerinde iletişim tarzları gelişiyor ve basit metinlere göre ifade edici iletişim modları sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle Emojiler, ekibinizle daha güçlü kişisel bağlantılar kurmanıza yardımcı olacak düşünceleri ve duyguları doğru şekilde temsil etmenin eğlenceli ve etkili bir yoludur.

Web’deki Sohbet’teki tepkilere erişmek için, herhangi bir mesajın üzerine gelin ve “Reaksiyon ekle” simgesine tıklayın. Mobil cihazda, “Reaksiyon ekle” simgesini görmek için istenen mesaja uzun basın.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir