Google Hangout Ana ekran’da artık En fazla 100 katılımcıyla toplantılar yapılabilecek

Hangouts Meet artık G Suite Enterprise kullanıcılarının, en fazla 100 katılımcı ve G Suite Business kullanıcılarının da 50 katılımcıya kadar toplantı yapabilmelerini sağlıyor.

29 Kasım 2018 tarihinde, Google G Suite resmi blog güncellemesinden alınan bilgiye göre,  Dünyanın dört bir yanındaki takım arkadaşları, müşteriler veya müşterilerle görüşmek, işinizi yapmak için çok önemlidir. Daha büyük bir grupla tanışmanız gereken zamanlar için, Hangouts Meet artık G Suite Enterprise kullanıcılarının, en fazla 100 katılımcı ve G Suite Business kullanıcılarının da 50 katılımcıya kadar toplantı yapabilmelerini sağlıyor.

 Bu katılımcı sayısı, kuruluşunuzun hem içinden hem de dışından gelen kişileri içerir.

 Bu yeni genişletilmiş katılımcı limiti, tüm video ve arama giriş noktalarından oluşan kişileri bir araya getirerek dünyanın her yerinden daha fazla insanı esnek bir şekilde bir araya getirebilmenizi sağlar. Artık tüm alanlarda tümüyle kullanıma sunulmuştur.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor …

0

Reklam Kurulu Maçları Şifresiz Yayınlayan IP TV’ler Hakkında İnceleme Başlattı!

Google Hangouts 2020 yılında sonlandırılacak