Google Görevler kenar çubuğu artık daha işlevsel
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Görevler kenar çubuğu artık daha işlevsel

0

Google, Workspace uygulamalarının web kenar çubuğunda yer alan Görevler’i daha kullanışlı hale getirdi. Görevler artık belirlenen listelere daha hızlı erişim için favoriler özelliğine sahip.

 

Google Görevler, çok fazla kullanıcıya sahip değil ve şirket daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesi için kenar çubuğunun yeni bir sürümünü yayınladı ve birkaç yenilik ekledi. Yeni sürüme bakıldığında favori öğeleri ekleme özelliği dikkat çekiyor.

Google Görevler yeni özelliklerine kavuştu

GmailDokümanlar ve diğer Workspace uygulamalarının web kenar çubuğunda bulunan Google Görevler‘de, daha kullanışlı hale gelmesi için birkaç küçük değişiklik yapıldı.

Yapılan ilk değişiklik tüm listelerin tek seferde görünmesini sağlamak olarak görülüyor. Kullanıcı, tüm listelere tek yerden kolayca erişebilecek ve o an için ilgilenmeyeceği listeleri daraltabilecek. Bu sayede kullanıcılar, dikkatlerini tek konu üzerinde toplayabilecek. Ayrıca her listenin başlığının yanındaki düğmeden görevler, kenar çubuğunun altındaki düğmeden de yeni listeler eklenebilecek.

Google Görevler‘e eklenen bir diğer özellik olan yeni favoriler sekmesi sayesinde ise önemli görülen listelere çok daha kolay erişim sağlanabilecek.

Kaynak:https://www.googlewatchblog.de/2022/01/google-tasks-web-endlich-neues-design/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir