Google Gmail’e Akıllı Cevap Özelliği Geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Gmail’e Akıllı Cevap Özelliği Geldi

+ - 0

Google’un ilk kez Inbox gmail hizmeti ile tanıtımını yaptığı Akıllı yanıtlamasmart replyAkıllı Cevap Özelliği Gmail’e getirildi. Bugünden itibaren Gmail kullanan iOS ve Android kullanıcıları da artık gelen e-postalara kolaylıkla yanıt verebilmenin farklılığını yaşayabilecek.

 
Google’ın Kaliforniya’da düzenlediği Google I/O 2017 etkinliği esnasında servislerine ilişkin duyurduğu yeniliklerden birisi de Gmail’e getirilen akıllı yanıt özelliğiydi. İlk olarak davetiyle üyelik sisteminin geçerli olduğu, sonrasında tüm kullanıcılara açılan AI destekli e-posta servisi Inbox’ta gördüğümüz, Allo’da da kullanılan yapay zeka destekli hızlı yanıt sistemi artık Gmail uygulamasında kullanıcılara sunuldu.

E-postanın içeriğine göre önerilerde bulunarak kullanıcıyı e-posta okumak kadar yanıtlama aşamasında da işlerini kolaylaştıran Akıllı Yanıtlar özelliği ilk olarak İngilizce dilinde Android ve iOS platformları için global olarak sunulacak. Şu anda Inbox kullanıcılarının yüzde 12’sinin kullandığı Akıllı Yanıt özelliğini merak eden kullanıcılarımız için Google’ın paylaştığı görseli sizlerle paylaşıyoruz.

 Birini seçtikten sonra derhal gönderebilir veya Yanıtınızı Akıllı Yanıt metninden başlayarak düzenleyebilirsiniz. Her iki durumda da, zamandan tasarruf ediyorsun.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap