Google Gmail’de oturum açma ve Gmail hesabına giriş linki
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Gmail’de oturum açma ve Gmail hesabına giriş linki

0

Gmail hesabınıza giriş yaparken arama motorunuz sizi yanıltabilir. Ayrıca yeni Gmail üyesi iseniz başta giriş yapmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle Gmail kullanımı hakkında bilgilendirme yazımızı okumanızı öneririz. İşte Gmail giriş sayfası linki ve Gmail hesabına giriş işlemleri..

Eposta adresleri dijital kimliklerimiz haline geldi. Google’ın mail uygulaması Gmail en çok tercih edilenlerden. Özellikle Google’ın tüm hizmetlerinde Gmail ile bağlantılı çalışması da bunda büyük etken. Gmail hesabı aldıktan sonra eğer mailinize uygulama üzerinden(mobil) bakmıyorsanız arama motoru Google’ı kullanarak Gmail hesabınıza ulaşabilirsiniz. Peki Gmail’e nasıl giriş yapılır? İşte Gmail’de oturum açma işlemleri.

Gmail giriş sayfası:
https://accounts.google.com/ServiceLogin?hl=tr&service=mail

 Gmail e postalarınızı ister masaüstünden ister mobilden istersenizde tabletten takip edebilmenizi sağlar. İOS ve Android uyumu sayesinde mail kutunuza hızlıca erişebilir mail adresinizi telefonunuza tanımlayabilirsiniz. Gmail kullanıcıları giriş yapma işlemi yaparken ‘hesap‘ bölümüne girerek nasıl Gmail’e döneceklerini bilmiyorlar. Aslında bunun sebebi Google Hesabı, Gmail adresi ve Google+ Profilinin birlikte verilmesidir. Eğer aynı sorunu yaşıyorsanız, Google hesabınızı açtıktan sonra açılan sayfanın üst kısmındaki mektup şeklindeki gmail işaretine tıklamalısınız. Bölgece mailiniz otomatik olarak açılacaktır. Eğer şifrenizi kaydederseniz Google sizi tanıyacak ve her seferinde şifre bildirmenize gerek kalmayacaktır. Gmail hesabınız ile Google’ın birçok özelliğinden de faydalanabileceğinizi bilmelisiniz.

GMAİL HESABINA GİRİŞ YAPMA İŞLEMİ

Gmail hesabınızı açarken kafanızı karıştıracak iki durumla ilgili aşağıdaki bilgilendimelerden faydalanabilirsiniz.
1. Açılan sayfada başka hesap görünüyorsa kendi mailinizi açmak için ‘Başka bir hesap kullan’ı tıklayın.
 2. Oturum açma sayfası yerine Gmail ile ilgili açıklamaların bulunduğu bir sayfa görüntülenirse sayfanın sağ üst köşesindeki Oturum Aç seçeneğini tıklayın.
 
Sabırsızlanmayın, şimdi bu linkten giriş yapın ve Google Gmail Hesabınızı Oluşturun.

Yukarıda gördüğünüz alanları doldurun, şifrenizi oluşturun ve dünya genelinde kullanımda olan bir web site görünümündeki Google Gmail şimdi zevkle kullanın.
Google Gmail İnbox, Android görünümü..

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap