1. Ana Sayfa
  2. Android

Google Gmail güncellendi

Google Gmail güncellendi
0

Google, geçtiğimiz ay Gmail uygulamasının tasarımın materyal tasarım ile güncellemişti. Beyaz fon üzerine inşa edilen bu yeni arayüzün ardından Google bir yenilik daha sundu.

İlk olarak iOS için sunulan bu güncelleme ile artık maillerinizi belirlediğiniz zaman ve tarihte gönderebileceksiniz.

Gmail uygulamasının 6.0.190421 sürümü ile uzun zamandır beklenen yenilik kullanıma sunuluyor. Planlama özelliği sayesinde maillerinizi belirttiğiniz zamanlarda otomatik olarak gönderebileceksiniz. Bu özelliği tam verimli kullanabilmek için arkaplandaki uygulamaları yenile seçeneğinden uygulamaya izin vermeniz gerekiyor.

• Yeni bir ileti oluştururken, iletinin gönderileceği bir tarih vsaat seçmek için menüyü tıklayıp “Gönderme zamanını planla”yı seçin.

• Daha sonra gönderilmesini planladığınız iletileri artık “Planlı” etiketinde görebilirsiniz.

Şimdilik sadece iOS platformu için sunulan bu yeniliklerin çok yakında Android’e de geleceği söyleniyor. Bakalım Google bu yenilikleri Android kullanıcılarına ne zaman sunacak?

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap