Google Fotoğraflar için yeni bir güncelleme geldi
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Fotoğraflar için yeni bir güncelleme geldi

0

Güven konusunda kullanıcılarının beğenisini kazanmış olan Google‘ın Fotoğraflar uygulaması, yeni bir güncelleme getirdi.

Google Fotoğraflar’a bugün gelen güncelleme ile, yükleme hızı yavaş olan kullanıcılar için önemli bir adım attı.

Express yedekleme modu ile güncellenen uygulama, özellikle ADSL kullanıcılarının zorlandığı yavaş yükleme hızları nedeniyle upload yapmanız gereken servislerin kullanılmasını neredeyse imkansızlaştırıyor.

Google, bu problemle karşılaşan kullanıcıları için bir özelliği kullanıma sundu. Daha önce orijinal ve büyük resim boyutu şeklinde ikiye ayrılmış olan fotoğrafların yedekleme kalitesi seçeneklerine bir yenisi daha eklendi. Eklenen modun ismi express fotoğraf kalitesi.

Bu modda yüklenen resimler, orijinal resim kalitesinden uzak olsa da, fotoğrafların düşük boyutlara sıkıştırılarak, yavaş yükleme hızlarında bile yüklenebilmesini sağlıyor. Bu sayede, düşük yükleme hızına sahip olsanız bile, siz de Google’ın fotoğraf yedekleme servisinin sunduğu özelliklerden yararlanılabiliyor.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap