Google Filipinler de Bedava İnternet Projesine Başladı

Hindistan, Meksika, Tayland gibi birçok ülkede devreye sokulan Google Station projesi, şimdi de Filipinler’de hizmete giriyor.Google, Filipinler’de gerçekleştirdiği konferanstaGoogle Station programına Filipinleri de dahil ettiğini müjdeledi.


HindistanMeksikaTayland gibi birçok ülkede devreye sokulan Google Station projesi, şimdi de Filipinler‘de hizmete giriyor. 

Google Station projesiyle, Filipinler’de tam 50 noktada ücretsiz Wi-Fi hizmeti sunulacak. Tüm kablosuz internet noktaları, şubat ayının sonuna kadar devreye girmiş olacak.

Google Station projesi

Tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi her Wi-Fi noktasının 30 dakikalık bir sınırlaması olacak. 30 dakika dolduğunda, kullanıma devam etmek için tekrardan giriş yapmanız gerekiyor. Bunun gerekçesi de yoğunluğu ve internetin hızını belli bir seviyede tutabilmek.
PLDT ve Smart Communications firmalarıyla yapılan partnerlik ile hizmete sunulan Google Station‘ın yeni dönemdeki duraklarından biri de Türkiye olur diye umuyoruz.

Google Station'ın yeni dönemdeki duraklarından biri de Türkiye olur diye umuyoruz.

Kaynak: https://www.androidauthority.com/google-station-philippines-wi-fi-953655/

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçakta Telefonunu Açık Bırakanlara Verilecek Para Cezası Açıklandı

AKK limitini Dolduranların İnterneti artık Yavaşlamayacak, Direkt Kesilecek!