Google Files, silinmesi muhtemel uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor
 1. Anasayfa
 2. Genel

Google Files, silinmesi muhtemel uygulamaları bulabilmek için yeni filtreler getiriyor

0

 Kullanıcıların muhtemel silebileceği uygulama ve oyunları bulamalarına yardımcı olmak için Google Files, uygulamaya üç yeni filtre ekliyor.     

Google, dosya yönetimi uygulamasına kullanışlı bir özellik ekliyor. Google Files, Android cihaz kullanıcılarının istenmediği veya kullanılmadığı uygulamaları ve oyunları daha kolay bir şekilde bulup silmelerine olanak tanıyacak üç yeni filtre sunmaya başlıyor.

Google Files’ta üç yeni filtre

Google Files, Göz at bölümüne gidip Uygulamalar seçildiğinde kullanıcıları üç yeni filtre karşılayacak. Kullanıcılar, “Büyük uygulamalar“, “Kullanılmayan uygulamalar” ve “Oyunlar” filtreleriyle uygulama ve oyunlar üzerinde daha kolay işlem yapabilecekler.

Her filtre ayrı ayrı seçilebileceği gibi hiçbir filtrenin seçilmemesi durumunda bir varsayılan sıralama da gösterilecek. Yeni filtrelerin kullanılmaya başlanabilmesi için Files uygulamasının kullanıcıların hangi uygulamaları ne sıklıkla kullandığını izleyebileceğine dair izin vermek gerekiyor.

 

2017 yılının sonlarında piyasaya sürülen Google Files, dosyalara göz atma, dosyaları temizleme veya silme, taşıma veya kopyalama ve P2P özelliğiyle yakındaki kişilere dosya veya uygulama gönderme gibi özelliklere sahip.

Kaynak:https://9to5google.com/2022/02/18/files-by-google-gains-chip-filters-to-help-find-and-delete-apps-and-games/.

 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  _a_k_n
  Şaşkın
 • 0
  sinirli
  Sinirli
 • 0
  berbat
  Berbat

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yazarın Profili

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir