Google e-Tablolar’daki yorumları keşfetmenin ve gezinmenin yeni yolları Artık Google e-Tablolar’da şunları yapabilirsiniz:

Kenar çubuğundaki yorumları ve konuşma akışlarını gözden geçirin. Bir belge son derece işbirlikçi olduğunda işinizi yapmak için en alakalı yorumları bulmak için filtreler uygulayın. Yorum kaplamasındaki bir belgedeki yorum iş parçacıkları aracılığıyla sayfa.

Kenar çubuğundaki yorumları ve konuşma akışlarını gözden geçirin. Bir belge son derece işbirlikçi olduğunda işinizi yapmak için en alakalı yorumları bulmak için filtreler uygulayın. Yorum kaplamasındaki bir belgedeki yorum iş parçacıkları aracılığıyla sayfa.
  • Kenar çubuğundaki yorumları ve konuşma akışlarını gözden geçirin.
  • Bir belge son derece işbirlikçi olduğunda işinizi yapmak için en alakalı yorumları bulmak için filtreler uygulayın.
  • Yorum kaplamasındaki bir belgedeki yorum iş parçacıkları aracılığıyla sayfa.

Bir elektronik tabloda gerçekleşen tüm konuşmaları görmek için yeni yorumlar kenar çubuğunu kullanın. Yanıt çabuk gidermek, ya da arkadaşları ile birlikte yeni konuşmaları oluşturun.

Son derece işbirlikçi elektronik tablolarda, en alakalı geri bildirimleri bulmak için kenar çubuğuna filtreler uygulayın (örneğin, yanıtınıza ihtiyaç duyan yorum konuları).

Görevler tamamlandığında veya konuşmalar çözüldüğünde doğrudan kenar çubuğunda harekete geçin.

E-tablodaki yorumlar arasında ilerlemek için yeni Gezgini kullanın.

E-tablodaki yorumlar arasında ilerlemek için yeni Gezgini kullanın.

Takım arkadaşlarınızla işbirliği yapmak her zamankinden daha önemlidir ve yorumlar, siz ve iş arkadaşlarınız nerede olursanız olun ve ne zaman çalışıyorsanız tartışmak ve işbirliği yapmak için güçlü bir yoldur. Sayfalardaki yorumları gözden geçirmeyi, yanıtlamayı ve çözmeyi kolaylaştırarak, daha etkili veriler ve analizler oluşturmak için işbirliği yapmak daha kolaydır.

 
Bu yeni değişikliklerle, artık bir e-tablodaki tüm yorumları görmek ve gezinmek için kolay yollara sahipsiniz:

  • Appbar’daki yorum simgesi.
  • Sayfa sekmesindeki” tüm yorumları aç ” öğesi.
  • Bir hücreye bağlı herhangi bir yorumdan “aç”.
  • Bir belgedeki yorum iş parçacıkları arasında sayfa oluşturmanıza olanak tanıyan yorum kaplamasındaki yeni bir düğme.

kaynak:  https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/06/new-ways-to-discover-and-navigate.html?utm_source=adnanguney&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+GoogleAppsUpdates+%28Google+Workspace+Updates+Blog%29

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Google internetteki veri akışını hızlandırma çalışmalarına ağırlık verdi. Gelen bilgilere göre artık yıllardır kullanılan TCP yerine, QUIC protokolüne geçilecek. Arama devi Google, yıllardır internet üzerindeki veri aktarımını sağlayan TCP protokolünü değiştirme planlarını uygulamaya koydu. Şirket bu standart yerine, daha hızlı ve güvenli olan QUIC (Quick UDP Internet Connections)

Google interneti nasıl hızlandıracağını buldu: Devletlerin hoşuna gitmeyebilir

Microsoft DirectX yazılım sisteminin önemli DLL dosyalarından biri olan D3dx9_39.dll dosyasında yaşanan herhangi bir sıkıntı kaynaklı olarak ‘D3dx9_39.dll Bulunamadı’ hatası ile karşılaşabilirsiniz. Oyunları ve grafik tasarım programlarını çalıştırmanızı engelleyen ‘D3dx9_39.dll Bulunamadı’ hatası nasıl çözülür sorusunu yanıtladık ve çözümü için uygulayabileceğiniz yöntemleri anlattık.

‘D3dx9_39.dll Bulunamadı’ Hatası Nasıl Çözülür?