1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Duo sohbet uygulamasına yepyeni bir özellik ekleniyor

Google Duo sohbet uygulamasına yepyeni bir özellik ekleniyor
0

Dünya devi Google’ın sohbet uygulaması Google Duo için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Yeni güncellemeyle birlikte telefonunuzun ekranını paylaşabilirsiniz.

Google, Duo V34 adını verdiği bir beta sürümü uygulama ile tıpkı bilgisayarda Teamviewer programıyla yaptığınız gibi ekran paylaşımı yapmaya izin veriyor.
Yakın zamanda resmi olarak da güncelleme gelmesi beklenen Google Duo’nun bu özellikle beraber kullanıcı sayısının daha hızlı artacağına şüphe yok.
Ekim ayının ortalarında göz yaşartıcı bir gelişme gösterdiğinden bu yana Duo’da ekran paylaşımının resmi olarak başlatılmasını bekliyoruz . Göründüğü gibi temelde görülen sadece bir örnek olarak da olsa. Artık v34’ün kullanıma sunulmasıyla birlikte, ekranlarımızı arkadaşlarımızla paylaşmaya başlayabilir veya büyük olasılıkla, ebeveynlerimizin telefonlarında çalışmayan bir şeyi düzeltmelerine yardımcı olabiliriz.

İndir

APK, Google tarafından imzalandı ve mevcut uygulamanızı yükseltir. Kriptografik imza, dosyanın herhangi bir şekilde kurulacak ve kurcalanmadığını garanti eder. Google’ın bu indirme işlemini cihazlarınıza yüklemesini beklemek yerine, günler alabilir, diğer APK’lar gibi indirebilir ve yükleyebilirsiniz.
APK Mirror – v34.3.197094580.DR34.3_RC06

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap