Google Drive’daki klasörlerin klasörlerinizin ve kısayollarınızın rengini özelleştirin

Artık paylaşılan sürücülerdeki klasörlerin rengini ve klasör kısayollarını özelleştirebilirsiniz. Önceden, yalnızca Sürücümdeki klasörlerin rengini özelleştirmek mümkündü.

Artık paylaşılan sürücülerdeki klasörlerin rengini ve klasör kısayollarını özelleştirebilirsiniz. Önceden, yalnızca Sürücümdeki klasörlerin rengini özelleştirmek mümkündü.
Artık paylaşılan sürücülerdeki klasörlerin rengini ve klasör kısayollarını özelleştirebilirsiniz. Önceden, yalnızca Sürücümdeki klasörlerin rengini özelleştirmek mümkündü.
 

Paylaşılan sürücüler, ekiplerin ve kuruluşların dosyaları depolamasına, erişmesine ve üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanır. Kısayollar, başka bir klasörde veya başka bir sürücüde depolanan dosyaların işaretçileridir ve bu da dosyaların kopyalarını oluşturmadan içeriğin yüzeye çıkmasını kolaylaştırır.

Belirli klasörlere renk atamak, Google Drive’ınızı görsel olarak düzenlemenize yardımcı olabilir. Örneğin, en önemli klasörlerinize renkler atayabilir ve Drive’da hızlı bir şekilde gezinmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Not: Sürücüm, paylaşılan sürücüler ve kısayollar’daki özel klasör renkleri yalnızca sizin tarafınızdan görülebilir.

Belirli klasörlere renk atamak, Google Drive'ınızı görsel olarak düzenlemenize yardımcı olabilir. Örneğin, en önemli klasörlerinize renkler atayabilir ve Drive'da hızlı bir şekilde gezinmeyi kolaylaştırabilirsiniz.

kaynak:  https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/06/custom-colors-for-folders-and-shortcuts-in-google-drive.html?utm_source=adnanguney&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+GoogleAppsUpdates+%28Google+Workspace+Updates+Blog%29

 
 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Başarılı oyuncu Hugh Jackman'ın başrolünde olduğu Reminiscence isimli bilim kurgu gerilim filminden ilk fragman geçtiğimiz dakikalarda paylaşıldı. Sinema dünyasının başarılı ve popüler isimlerinden biri olan Hugh Jackman'ın yeni filmi Reminiscence'ten ilk fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Hugh Jackman başrollü bilim kurgu filmi Reminiscence’ten ilk fragman paylaşıldı

BBC Türkçe ekibi, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sarı ile birlikte müsilajın ele geçirdiği Marmara Denizi'nin dibini görüntüledi. Görüntüler, Marmara'daki sorunun ne kadar ciddi seviyede olduğunu gözler önüne seriyor.

BBC, Müsilajın Ele Geçirdiği Marmara Denizi’nin Dibini Görüntüledi: İzleyecekleriniz Endişe Verici [Video]