1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Drive Yanlışlıkla Silinen Sayfaları Geri yükle

Google Drive Yanlışlıkla Silinen Sayfaları Geri yükle
0

Google Drive, Google Drive Dökümanlar sayfanızda yaptığınız çalışmaları yanlışlık sonucu silmiş olabilirsiniz. Yanlışlıkla sildiğiniz Google Drive dökümanlar sayfanızı kısa süre içinde geri alabilirsiniz. Google Drive dökümanlar sayfa içinde çok önemli yazdığınız notların nasıl geri alınabileceğini aşağıda adım adım takip ederek böyle bir sorunu nasıl çözebileceğiniz hakkında bilgileri inceleyin.

Google Drive yanlışlık ile silinen çalışma sayfalarının geri yüklenmesi :

1. Google Drive’e Google hesabınız ile giriş yapın.

2. Yanlışlık ile sildiğiniz birçok sayfayı bulabilmek için sol üst kısımdaki Dosya menüsüne tıklayın.

3. Düzeltme geçmişini görüntüle ismine tıklayın. Sağ köşede geçmişte kullandığınız tüm yazılarınıza ait tarih sıralı bilgiler sıralanacaktır.

google-drive-duzeltme-gecmisi

4. Tarihlere göre sıralanan sayfalara tıklayarak aradığınızın hangi sayfa olduğunu belirleyin.

5. Sayfada çıkan ilk yazı şu anda kullandığınız yazıdır. Diğer seçeneklere tıklayarak açılan sayfaları kontrol edin.

6. Aradığınız sayfayı bulduğunuz da, sayfanın altında, Geri yükle seçeneğine tıklayarak yanlışlıkla sildiğiniz sayfanızı geri yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Konu ile ilgili farklı görüş ve bilgilerinizi siz de yorum penceresine yazarak, İnsanlara yardımcı olmanın mutluluğunu yaşamayı deneyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap