1. Ana Sayfa
  2. Google Drive

Google Drive Slaytlar Güncellendi Kullanım daha fazla İşlevsel

Google Drive Slaytlar Güncellendi Kullanım daha fazla İşlevsel
0

 

 

Google’ın akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde de düzenlemeyi ve oluşturmayı mümkün kılan web tabanlı uygulaması Slaytlar güncellendi.

Google, bulut üzerinden dosya düzenleme hizmetleri sunmaya başladığından beri platformlar arası çalışmak her zamankinden daha kolay hale geldi.  Resmi büyük gör,

Google’ın yine oldukça popüler not sistemi Keep, bu sefer Slaytlar uygulamasının içine entegre edildi. Bu entegrasyon işlemi, Keep üzerindeki notları sürükleyip bırakmak gibi çok basit bir yolla sunumlarınızın içine eklemenize olanak sağlıyor. Ekstra giriş yapmanıza gerek kalmıyor.  Google Drive Slaytlar hakkında daha fazla bilgiler;

Bunun dışında yine slaytlara eklenen uzantı desteği, Adobe Stock ve Shutterstock gibi görsel bulma servislerini bir tıklama uzakta tutuyor. Eklenen özellikler arasında dikkat çeken başka değişikliklerden biri sunumlar arası bağlantı kurarak slaytların senkronizasyonuna imkanı sağlarken bir diğeri de slaytları sunum sırasında atlamanıza olanak sağlıyor. Bu özellik ile slaytları silmeden de sunumunuzda yer almasını önleyebiliyorsunuz.

Google Slaytlar servisinin mobil ve masaüstü platformuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

iOS cihazlar için App Stor

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap