1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Drive Ekstra 2GB Ücretsiz depolama alanı Nasıl Alınır?

Google Drive Ekstra 2GB Ücretsiz depolama alanı Nasıl Alınır?
+ - 0

Google Drive, online internet, güvenli internet kutlama günü nedeni ile Google hesabı olan herkese sınırlı bir süre için, 17 Şubat 2015 tarihine kadar 2GB Ücretsiz bulut depolama alanını hesabını doğrulayan herkese veriyor. Google Drive, Dünya genelinde milyonlarca insanın kullandığı en popüler bulut depolama servislerinden biridir. Google hesabı olan herkesin sınırlı bir süre için, 17 Şubat 2015 tarihi son olmak şartı ile müracaat ederek, hesaplarını doğrulayan kullanıcılarına mevcut kullanımda olan Google Drive 15GB. bulut depolama alanın üzerine 2GB. daha eklenerek sonsuza kadar depolama alanını yükseltiyor. Google’un, Güvenli İnternet Günü kutlamasından yararlanmak için hesap ayarlarınızı gözden geçirmek için birkaç dakika ayırmanız yeterli oluyor.

Ücretsiz depolama alanını nasıl alacaksınız?

Google, Google Drive ücretsiz depolama alanı almak için aşağıdaki linkten giriş yapın. 2 dakika bile sürmeyecek hesabınızı hızlı ve güvenli olarak tamamlayın.

⇒ Google hesabınızı güvenli doğrulayın ücretsiz depolama kazanın

→ Google hesabınıza giriş yapın ve hesap bilgilerini kontrol edin. yanlış ise düzeltin. Tüm yazılanlar doğru ise alt kısımdaki Hepsi bitti butonuna tıklayın.

 guvenlik

→ Sizi yeni bir pencere karşılacak. Son etkinliğinizi kontrol edin altındaki yazıyı okuyun. Ters giden bir işlem yoksa alt kısımda iyi görünüyor veya birşeyler yanlış gidiyor seçeneklerini göreceksiniz. iyi görünüyor ise butona tıklayarak devam edin.
→ Sonraki pencerede izin verdiğiniz hesapları kontrol edin. İstemediğiniz bir uygulama varsa sağ taraftaki kaldır seçeneği ile hesabı kaldırın. Son olarak, Tamamlandı butonuna tıklayın.

kurtarma-bilgileri

Sonuç : Tüm işlemleri bittiğinde yeşil onaylanmış bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu tüm işlemlerin doğru yapıldığı anlamındadır. 2GB. depolama alanının hesabınızda yürürlüğe girmesi için 28 Şubat 2015’de gelecek email’i bekleyin. Dikkat ederseniz 2 dakika olarak belirtilen işlem aslında 30 saniye bile sürmemektedir. İnternet güvenliğiniz için gerekli olan doğru adımları uyguladınız. Yeni bulut depolama alanınız hayırlı olsun. İnter güvenliğ, güvenli çevrimiçi kalmak için daha fazla araç ve ipuçlarını bulabileceğiniz Google Güvenlik Merkezi sitesini ziyaret edin.

guvenlik-onay-sonucu

 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap