Google Drive Dokümanlar, Slaytlar ve E-Tablolar iPhone X ve iOS 11’i artık destekliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Android

Google Drive Dokümanlar, Slaytlar ve E-Tablolar iPhone X ve iOS 11’i artık destekliyor

+ - 0


Google Drive bünyesinde çalışan; DokümanlarSlaytlar ve E-Tablolar’dan oluşan Ofis yazılımlarıiPhone X ve iOS 11 için güncelledi. Güncellemelerle birlikte Apple’ın en yeni telefonunun ekranı desteklenmeye başlanırken, iOS 11 ile iPad’e gelen sürükle ve bırak işlevleri için de destek artık sunuluyor.

Google’ın “G Suite” Apple ile iyi geçindiğini ve Cupertino şirketinin en yeni donanımı ve yazılımına has özellikleri desteklemeye başladığını görmek oldukça güzel. Apple’ın kendi metin, slayt ve hesap tablosu uygulamları, Pages, Numbers ve Keynote bulunsa da, Google’ın ofis uygulamalarını kullanan hatırı sayılır bir kitle var. Şimdi bunlar Apple cihazlarında daha rahat şekilde çalışma fırsatı bulmaya adaylar.

Çalışmaları ümit ederiz kısa süre içinde Gmail ve Google Haritalarla da iPhone X’un ekranıyla uyumlu şekilde çalışmaya başlar.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu. Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap