Google Dokümanlar’daki paragraflardan önce sayfa sonu ekleme
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Dokümanlar’daki paragraflardan önce sayfa sonu ekleme

0

Artık Google Dokümanlar‘daki yeni “Önce sayfa sonu ekle” seçeneğiyle her zaman yeni bir sayfada başlayacak bir paragrafı işaretleyebilirsiniz. 

 
Belirli paragraf stillerinin başlıklar, altyazılar veya başlıklar gibi her zaman yeni bir sayfa oluşturmasını istiyorsanız bu özellikle yararlıdır.
 

Dokümanlar’da yeni” Önce sayfa sonu ekle ” paragraf stilini ekleme

Bu aynı zamanda Microsoft Word’ü ve paragraflara ve Dokümanlara uygulanan “Sayfa sonundan önce” olan diğer üçüncü taraf belgeleri içe ve dışa aktarabileceğiniz anlamına gelir ve Dokümanlar bu biçimlendirmeyi koruyacaktır.

Dokümanlar menü çubuğunda Biçim > Satır ve paragraf aralığı> seçeneğine gidip “Önce sayfa sonu ekle ” yi tıklatarak bu biçimlendirme stilini ekleyebilirsiniz.”Dokümanlar’daki paragraf stilleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.

Kaynak:https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/10/add-page-break-before-paragraphs-in.html?utm_source=adnanguneycom.

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap