Google Dokümanlar’da metnin üstünde veya arkasında resim içeren belgeler oluşturun ve içe aktarın

Google, artık bir resmi Google Dokümanlar’daki metnin önüne veya arkasına yerleştirilebileceğini duyurdu. Ayrıca, Microsoft Word’den belge alırken veya verirken bu biçimlendirme korunur. Bu özelliğin, kullandığınız uygulama ne olursa olsun belgelerinizi daha iyi özelleştirmenize ve güvenle paylaşmanıza yardımcı olacağını belirtti.

Google, artık bir resmi Google Dokümanlar'daki metnin önüne veya arkasına yerleştirilebileceğini duyurdu. Ayrıca, Microsoft Word'den belge alırken veya verirken bu biçimlendirme korunur. Bu özelliğin, kullandığınız uygulama ne olursa olsun belgelerinizi daha iyi özelleştirmenize ve güvenle paylaşmanıza yardımcı olacağını belirtti.

Google, artık bir resmi Google Dokümanlar‘daki metnin önüne veya arkasına yerleştirilebileceğini duyurdu. Ayrıca, Microsoft Word‘den belge alırken veya verirken bu biçimlendirme korunur. Bu özelliğin, kullandığınız uygulama ne olursa olsun belgelerinizi daha iyi özelleştirmenize ve güvenle paylaşmanıza yardımcı olacağını belirtti.

Doğrudan bir resme tıklandığında, görüntü seçenekleri kenar çubuğunda ve görüntü araç çubuğunda bir görüntüyü metnin üstünde veya altında konumlandırmak için yeni seçeneği göreceksiniz.

Görüntüleri Google Dokümanlar‘daki metnin önüne ve arkasına konumlandırmak için yeni seçenekler

 

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

The Rain, Netflix'in yayınladığı en başarılı Avrupa dizilerinden birisi. Karanlık atmosferi ile "Nordic noir" türüne ait yapımı sevenler için alternatif dizileri listeledik.

Netflix’in Dizisi The Rain’i Sevenlere, Kıyamet Sonrası Karanlık Dünyalarda Geçen 8 Dizi Tavsiyesi

Google, kullanıcılar için pek çok kolaylık getiren Chrome 91 sürümünü yayınladı. Ancak bazı özellikler henüz kullanıcıların erişimine açılmamış durumda.

Google, Chrome’un En Son Sürümü “Chrome 91″i Yayınladı: İşte Yenilikler