Google Dokümanlar’da birden çok sayfa yönü içeren belgeler oluşturun ve bunlarla çalışın

Google, Google Dokümanlar’da birden çok sayfa yönü gerektiren dokümanlar oluşturmayı ve bunlarla çalışmayı kolaylaştırdı.

Google, Google Dokümanlar'da birden çok sayfa yönü gerektiren dokümanlar oluşturmayı ve bunlarla çalışmayı kolaylaştırdı.
Google, Google Dokümanlar‘da birden çok sayfa yönü gerektiren dokümanlar oluşturmayı ve bunlarla çalışmayı kolaylaştırdı.

Google Dokümanlar’da oluşturulan dokümanlar için artık sayfa yönü bölüm bazında değiştirebilirsiniz. Bu, ekstra yatay alandan yararlanabilecek tablolar ve resimler gibi daha geniş içeriklere yer açmanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca hem dikey hem de yatay yönlü sayfalar içeren Microsoft Word belgelerini düzenleyebilir, içe aktarabilir ve dışa aktarabilirsiniz.

 

Kullandığınız uygulama ne olursa olsun dosyalarınızın ve belgelerinizin tutarlı görünmesi önemlidir. Bu geliştirmeler, geniş tablolar, grafikler, diyagramlar ve görüntüler içeren zengin belgeler oluşturmanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırır.


5 Ocak 2021‘den itibaren aşamalı olarak kullanıma sunulacak.

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google, Google Meet'teki canlı altyazıları Fransızca, Almanca, Portekizce ve İspanyolca (İspanya ve Latin Amerika) konuşanlara genişletiyor.

Google Meet’te canlı altyazılar için ek dil desteği

Google, Yapılandırılmış Veri Test Aracı'nın kullanımdan kaldırılmasından aylar sonra, uygulamanın yeni bir etki alanına taşınacağını duyuruyor.

Google Yapısal Veri Test Aracı Yeni Alan Adında Devam Ediyor