Google Dokumanlar, bir dosyada nelerin değiştiğini bulma
  1. Ana Sayfa
  2. Genel

Google Dokumanlar, bir dosyada nelerin değiştiğini bulma

0

Editörleri göster“, Google Dokümanlar’da yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bağlam sağlar

Artık Google Dokümanlar’daki belirli bir içerik aralığının düzenleme geçmişiyle ilgili daha zengin bilgileri görüntüleyebilirsiniz. 

 
Sadece bir metin aralığını vurgulayın ve sağ tıklayın ve açılır menüden “Editörleri Göster” i seçin. Burada, editörlerin listesini ve en son düzenlemelerini zaman damgalarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca belgenin sürüm geçmişini açma seçeneğine de sahip olacaksınız.

Bu, birden fazla ortak çalışan tarafından yapılan düzenlemeleri izlemeyi kolaylaştırır ve son editörlerin kim olduğu, hangi değişikliklerin yapıldığı ve ne zaman yapıldığı hakkında daha fazla fikir verir.

 

kaynak: https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/05/view-more-context-on-google-docs-edits-with-show-editors.html?utm_source=adnanguney

 

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap