Google Dokumanlar, bir dosyada nelerin değiştiğini bulma

“Editörleri göster”, Google Dokümanlar’da yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bağlam sağlar Artık Google Dokümanlar’daki belirli bir içerik aralığının düzenleme geçmişiyle ilgili daha zengin bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

"Editörleri göster", Google Dokümanlar'da yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bağlam sağlar Artık Google Dokümanlar'daki belirli bir içerik aralığının düzenleme geçmişiyle ilgili daha zengin bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Editörleri göster“, Google Dokümanlar’da yapılan değişiklikler hakkında daha fazla bağlam sağlar

Artık Google Dokümanlar’daki belirli bir içerik aralığının düzenleme geçmişiyle ilgili daha zengin bilgileri görüntüleyebilirsiniz. 

 
Sadece bir metin aralığını vurgulayın ve sağ tıklayın ve açılır menüden “Editörleri Göster” i seçin. Burada, editörlerin listesini ve en son düzenlemelerini zaman damgalarıyla birlikte görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca belgenin sürüm geçmişini açma seçeneğine de sahip olacaksınız.

Bu, birden fazla ortak çalışan tarafından yapılan düzenlemeleri izlemeyi kolaylaştırır ve son editörlerin kim olduğu, hangi değişikliklerin yapıldığı ve ne zaman yapıldığı hakkında daha fazla fikir verir.

 

kaynak: https://workspaceupdates.googleblog.com/2021/05/view-more-context-on-google-docs-edits-with-show-editors.html?utm_source=adnanguney

 

Yazar Adnan Güney

Samsun-Turkey doğumlu. 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biri.

Yorum yazarak bir çiçek'de siz dikin.

Arcane Netflix'e özel olarak yayınlanacak ve bu yılın sonbaharında gelecek. Başrollerde Jinx ve VI olacağını biliyor olsak da, kalan karakterlerin kim olacağı henüz belli değil. Karakterlerimizin memleketi olan Piltover ve Zaun da yapımda karşımıza çıkacak.

Netflix, League of Legends Dizisi Arcane’in Yeni Kısa Fragmanını Paylaştı: Sonbaharda Geliyor

Prof. Dr. Uğur Şahin, daha uzun süre dayanabilen ve 6 aylık raf ömrü olan bir koronavirüs aşısı için çalıştıklarını söyledi.

Koronavirüs aşısı üzerine yeni formül! Prof. Dr. Uğur Şahin anlattı