1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Developers Community Roadshow’a sizde katılın

Google Developers Community Roadshow’a sizde katılın
0

Bu yaz, Google Developers ekibi, renkli bir topluluk otobüsünde Avrupa’daki 10 ülkeyi ve 14 şehri geziyor. Yerel olarak buluşmak için üniversite kampüslerini ve teknoloji parklarını ziyaret edecekler ve geliştiriciler yeni başlayanlar için programlarından bahsedecekler.


Google’ın geliştirici topluluklarını nasıl desteklediğini öğrenmek için sizde katılabilirsiniz . Google Geliştirici Grupları , Kadınlar Teknoloji Uzmanları programı ve Avrupa’daki ve dünyadaki daha geniş geliştirici topluluğuyla etkileşimde bulunduğumuz çeşitli yollar hakkında bilgi edinin .

Kaynak resim:developers.googleblog.com

Geliştiricilerin Otobüsleri aşağıdaki yerlerde 12.00 ile 16.00 arasında duracak:
4 Haziran, Estonya, Tallinn
6 Haziran, Letonya, Riga
8 Haziran, Litvanya, Vilnius
11 Haziran, Polonya, Gdansk
13 Haziran, Polonya, Poznań
15 Haziran, Polonya, Krakov
18 Haziran, Slovenya, Ljubljana
19 haziran, Hırvatistan, Zagreb
21 haziran, Bulgaristan, Sofya

Yolda onlar ile tanışmak ister misiniz? Şehrinizdeki etkinliğe buradan kaydolun.Beklentiler ile ilgili:
Bilgi: Google’ın içerikten, konuşmacılardan küresel bir ağa, dünyadaki geliştirici topluluklarını nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi edinin.
Ağ: şehrinizden diğer topluluk organizatörleriyle
Atölyeler: Ürün atölyelerimizden bazılarına (Google, Google Cloud, Makine Öğrenimi) devam edin ve Google ekipleriyle tanışın.
Eğlenceli: canlı müzik, oyunlar ve daha fazlası!

Yeni bir geliştirici topluluğuna başlamak mı istiyorsunuz yoksa küresel Google Topluluğu Programına katılmak isteyen bir organizatör misiniz? Özel etkinliklerimize sadece bir davetiye gönderilmesi için buradan ulaşım sağlayabilirsiniz.Kaynak

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap