Google Chrome’dan Netflix İzleyenlerin Derdine Derman Olacak 6 Uygulama
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar Bilim ve Teknoloji

Google Chrome’dan Netflix İzleyenlerin Derdine Derman Olacak 6 Uygulama

0

Pek çok Netflix kullanıcısı yayın hizmetine internet tarayıcılar üzerinden erişiyor. Netflix için geliştirilen bir eklenti, Chrome üzerinden Netflix izleyenleri pek çok dertten kurtarıyor.

Netflix kullanıcılarının büyük kısmı bilgisayarlarından bir şeyler izliyor. Bu kullanıcıların da büyük kısmı Google Chrome kullanıyor. Google Chrome’un muhteşem bir Netflix eklentisi var. Öyle ki doğrudan televizyondan Netflix izleyenleri kıskandırabilecek özelliklerden bahsediyoruz.

Never Ending Netflix isimli bu eklentiyi Chrome marketinden ücretsiz olarak kurmak mümkün. Jonluca De Caro tarafından geliştirilen bu eklenti sayesinde şu listedeki bütün özelliklere kavuşuyorsunuz:

  1. Introları otomatik geçme
  2. Sonraki bölüme otomatik geçme veya bütün bitiş jeneriğini izleme
  3. “Hala izliyor musun?” uyarısını otomatik geçme
  4. Ayarlar sayfasında 3000’den fazla türe erişme
  5. Ana sayfada otomatik oynatmayı kapatma
  6. Beğenilmeyen içeriği sayfadan gizleme


Netflix
 üzerine yapılan Chrome eklentileri gün geçtikçe kendilerini geliştiriyorlar. Bu eklentileri ortaya çıkaran şey ise insanların talepleri. Netflix bu seçenekleri kendisi ayarlar sekmesinde sunarsa oldukça güzel bir yenilik yapmış olacaktır. Uzantıya buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

UygulamanınGithup sayfası

Kaynak:  https://bgr.com/2018/12/25/best-netflix-movies-plugin-improve-netflix-7-key-ways/

Yazar Hakkında

Web site yazılım tasarım uygulama eklenti ve yenilikler hakkında güncel bilgi ve haber platformu.Samsun-Turkey - 1989-2005 Temsa Mitsubishi Sabancı Otomotiv grubunda çalıştı. Araştırma, Geliştirme, Web siteleri ile uğraşma ve Paylaşımı seven biriyim.

Yorum Yap